Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után mit lehet tenni annak érdekében, hogy a kapcsolat ne laposodjon el? Elsősorban SAJÁT tapasztalat érdekel.

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy például a vonzalom (testiség, szex) fennmaradjon, ugyanúgy megmaradjon az érdeklődés is a másik felé, tehát ne induljanak el a párok a közömbösség irányába.


Elsősorban saját vélemények érdekelnek. Olyat is szívesen olvasok, ahol mondjuk a felek eltávolodtak összeköltözés után, de utána valahogy sikerült rendbe tenni.


Köszi a válaszokat :)


2020. ápr. 10. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyi en tapasztalatbol mondom. Akarmennyire o a nagy O, legyel nagyon turelmes vele mert maskepp nem megy. En koltozes utan vettem eszre mennyi sok mas szokasunk van ezeket ossze lehet csiszolni idovel. 24n vagyok.
2020. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, mi nem tettünk semmi extrát, mégis működik. Nem erőltetjük a szexet, nincs bennünk ilyen feszültség, hogy x naponta meg hetente kell lennie valaminek feltétlenül, az sincs bennünk, hogy feltétlenül el kell élvezni a végén, csak néha összebújunk és jól érezzük magunkat, mindketten dolgozunk és kivesszük a részünk a háztartásból, sokat járkálunk el együtt (most épp nem), sokat játszunk együtt, beszélgetünk, olyanok vagyunk, mint két legjobb barát, akik szobatársai lettek egymásnak, csak mi szerelmesek vagyunk és kívánjuk egymást.
2020. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem annyira azon múlik, hogy mit tesztek, hanem hogy milyen vagytok, mint csapat. Hogy mennyire választották ösztönből és mennyire vetted figyelembe, hogy emberileg is passzoljatok. Akiknél nagy a szerelem, sok a dugás és minden arról szól eleinte, hogy egymás szájából esztek tartalmas beszélgetések és értelmes programok helyett, az a kapcsolat nagyot szól az elején és hamar el is virágzik
2020. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ami a legfontosabb: ha kezded érezni, hogy ellaposodik, és van olyan dolog, ami konkrétan zavar (olyan, ami csak az együttélés során derült ki, vagy akkor kezdődött), akkor kommunikálj, ne várd meg, amíg robbansz... és ha vmi rövidebb idő óta áll fenn, azt könnyebb orvosolni.


Amit én meg javasolni tudok, de hogy ebből mi az, ami nálatok is működni fog, az a ti személyiségetektől, habitusoktól függ:


- ne menjetek át igénytelenbe azzal a jeligével, hogy "hát már úgyis megfogtam XY-t", "úgyis egész nap együtt vagyunk, látott már mindenhogy". Nem azt mondom, hogy ébredés után rögtön el kell rohanni sminkelni meg felöltözni... de ne hagyd el magad, maradjon olyan a tested, amennyire lehet, mint amikor megismert (persze, van olyan, hogy az ember megbetegszik és amiatt szed fel kilókat, vagy gyereke lesz... ezek elkerülhetetlenek... de ezek is tudnak ilyen gondot okozni... de az még sokkal lelombozóbb és érthetetlenebb tud lenni, amikor egy tök egészséges ember 20 kilókat felszed összeköltözés után, azt várva, hogy a másik fogadja el ilyennek, amikor nem így ismerte meg), ne melegítőben meg kifoszlott "játszós ruhában" flangáljatok egész nap, adjatok a hajatokra (pl. nőként ha mindig szépen mosott és leengedett a hajad, ne legyen végig zsíros copfba kötve otthon), legyen kellemes illatotok, minden nap mosakodjatok... ha tudjátok, hogy a párotok valamilyen divatot, frizurát kifejezetten nem szeret, akkor ne olyan ruhát vegyetek fel / ne olyanra vágassátok a hajatokat

ha valami van, ami ezekben meggátol, azt meg azonnal meg kell beszélni és szakemberhez fordulni, ha még segítség nincs

- ne legyetek egész nap meztelenek - az ember könnyen hozzászokik a konstans látványhoz... sokkal érzékibb, izgatóbb az, ha ki tudjátok egymást "csomagolni"

- ne "gusztustalankodjatok", ne vegyétek poénra a böfögést-fingást csak azért, mert jaj, már komoly kapcsolat, abban szabad... persze, néha kicsúszik, de az tudja ölni a libidót, ha folyamatosan egymás orra alá eresztitek röhögve

- nőknek: ne szőrtelenítsetek, cseréljetek tampont, WC-zzetek a másik előtt

- mindkettőtök kezdeményezzen

- néha csempésszetek be valami újat a szexuális életetekbe

- fektessétek le az elején, hogy mit vártok az összeköltözéstől - pl. hogyan kezelitek a pénzt, hogyan osztjátok fel a házimunkát... néha a sima párkapcsolati gondok azok, amik előbb-utóbb megfertőzik a szexuális életet (pl. a frusztráció, hogy egyikőtök több házimunkát végez, mint szeretne / mint amit megbeszéltetek)

- ha már gyerek is van / lesz a képben, nyilván nehéz egyensúlyt teremteni, hogy a gyerek is teljesen el legyen látva meg a párkapcsolat testi része is kielégítő legyen mindkét félnek... ezen tudatosan kell dolgozni, hogy az ember ne majomszeretettel csüngjön a gyerekén ilyenkor

2020. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan párt kell találni, akivel idővel nem laposabb, hanem "hegyesebb" lesz a kapcsolat. :D


De komolyan, nálam nincs ellaposodás, mert minél több időt vagyok valakivel, annál jobban szeretem. Ha valaki tetszik külsőre, és nem változik olyan nagyot, akkor mindenképpen tetszeni fog, nem kell folyamatosan bizseregtetni a lábam közét.

2020. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk sem laposodott el, pedig nem tettunk semmi extrat. Nem bujkalok a parom elol borotvalkozas kozben es nem kerem meg, hogy most ne jojjon ki 20 percig es tekerje fel a zenet, mert kakilnom kell... (Mert olvastam ilyet, akinel igy mukodik az egyutteles.) A vonzalom ugyanugy megmaradt, nyilvan nem szexelunk napi tobbszor mar, mint az elejen, de ez normalis. Altalaban max 1-2 nap marad ki ket alkalom kozott, de ez teljesen valtozo.

Lapos idoszakunk volt ugyan, de nem egymast untuk, csak volt egy hatalmas kiadasunk, ami miatt kicsit vissza kellett venni a programokbol es ez volt a legelso ilyen eset, es volt egy kisebb feszult idoszakunk emiatt, de ott foleg az anyagi resze volt idegesito, hogy csinalhatnank barmit, de nem fer bele. Tulajdonkepp most is ez van ugye, csak most nem az anyagiak az oka (legalabbis nalunk), hanem konkretan nincs program, ahova lehetne / szabadna menni, ettol fuggetlenul elvagyunk itthon, van 1-2 dolgunk amit most egyutt tervezunk, de szimplan szeretjuk egymas tarsasagat, akkor is, ha csak punnyadni van kedvunk.

Szerintem az a fontos, hogy mindig legyen valami cel vagy terv a jovore, legyen ez akarmilyen apro is, programok, nyaralas, barati tarsasaggal kozos programok, stb, mert ha folyamatosan csak punnyadas van, az elkezd unalmas lenni, meg ilyenkor felmerulhet az emberben, hogy otthon tespedni megallas nelkul nagyon jol lehet egyedul is...🤷🏼‍♀️

2020. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!