Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most egy új munkahely miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most egy új munkahely miatt nem túl hisztis viselkedés ez a páromtól?

Figyelt kérdés
2 hónapig munkanélküli volt, itthon volt nem azt mondom , hogy csak punnyadt mert besegített háztartásba , házkörül is rendbe tette dolgokat. Viszont múlt héten kapott egy állásajánlatot. 8 órában egy gyárban kell majd dolgoznia csomagolóként. Azóta férfi létére sík ideg, hány hasmenése van meg állandóan azzal fáraszt hogy ő a gyári munkát utálja. Az én fizetésem meg hosszútávon nem lesz elég.,..
2020. okt. 4. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy örülne hogy végre talált munkát.

A csomagoló meló mellett még ugyanúgy kereshet másik munkát,nem lesz odakotve élete végéig...

2020. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Exem munkanélküli volt kb 3 hónapig. Aztán majdnem minden második héten otthon volt, mert nem tetszett neki vagy kirúgták. Az én fizetésemből épp, hogy kifizettünk mindent viszont kb kenyérre meg májkrémesre futotta. Hogy spóroljak gyalog mentem munkába (kb 5kmre) a "kedves"párom meg elköltötte ecigire a nehezen összekapart kajapénzt. Természetesen én túlóráztam mire hazaértem nem volt semmi otthon csak kupi, mert,hogy ő depressziós. Sajnos nem szakítottam akkor,mert beletörődtem, hogy a kapcsolat szar és külföldön is történt ez, ahol semmi barátom nem volt így féltem az egyedülléttől is.

Nem kívánom senkinek sem ezt, szóval ha tudod csak noszogasd, hogy ez csak átmeneti munka

2020. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megszokta a kenyelmet
2020. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!