Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkahelyemen 7 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen 7 hónapja dolgozok és van egy csaj aki folyton engem néz vágyakozás, tehát kíván, de mikor beszélgetünk akkor flegma vagy úgy csinál mintha nem érdekelné még. Milyen viselkedés ez?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs xar a telom
2017. jún. 23. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem két dolog lehet.

Az egyik, hogy extrovertált, és mindenkire lelkesen és kedvesen néz. Figyeld meg, hogy viszonyul más pasikhoz, mert lehet, tévedsz a jeleket illetőleg.


A másik lehetőség, hogy zavarba hozod, és a flegmaság akaratlan érzelmi reakció. Próbáld meghívni egy kávéra, és elkezdeni udvarolni. De ne légy túl rámenős.

2017. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Bolond. Ennyi.

Lapozz tovább, vannak sajnos ilyen nők is, ha egy tanácsot kell adnom, akkor kerüld, amilyen messze csak tudod.


Jól fogod a jeleket, ne aggódj, de ezek mentálisan nem egészséges emberek, semmit nem fogsz nála elérni.



Egy normális nő amúgy sem bámul folyamatosan, egy mentálisan egészséges nő, aki vonzódik valakihez, az úgy nézi, hogy az alig legyen feltűnő.

Illetve egy egészséges nő nem bámul férfit csak azért mert extrovertált vagymitököm.

2017. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1: Lehet, hogy csak Te képzeled, hogy bámul

2:Lehet, hogy pont azért bámul állandóan, mert nem vagy neki szimpatikus

3: Lehet, hogy tényleg vágyakozik utánad, de ez csak a tudatalattija, és a "tudat felettije" pedig próálja elmismásolni. Van ilyen, én is ilyen vagyok, erősen introvertált és félek, hogy "nah... most ő tudja, hogy tetszik nekem, ki fogja használni, meg jaj mit is mondjak... És akkor vagy tök szende leszek és meg sem mukkanok, vagy teljesen extrovertált és sokat beszélek hülyeségekről, vagy csak -ha nem is bunkó vagy flegma- irónikus vagy szakkasztikus... És ezt nem tudom irányítani, holott vágyom a pasira.

2017. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy alapvetően ilyen a stílusa,ezzel védekezik,vagy pont úgy flörtöl,hogy kicsit kóstolgat,beszól,játssza a Jégkirálynőt.Ha zavarban vagyok,én is kicsit bunkóbban reagálok,nem akarok beégni.
2017. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!