Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak hogy aludjon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy aludjon a barátnőm nem kell rám várnia meg haza érek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy fáradt korán kel, és még mikor késő este haza érek a kaját is kiszedi melegíti mindent megcsinál. Hiába mondom neki hogy én is meg tudom csinálni nem engedi.

Vagy ha barátaimmal megyünk valahova vagy van valami szülinap és sokáig vagyok 1 ig ő akkor is meg vár nem alszik nélkülem.

Nekem jobb lenne ha pihenne mert azért látni rajta hogy fáradt.



2020. okt. 9. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan ezt mond el neki, aggódasz érte azt is tedd hozzá,ebből is látszik mennyire szeret és ez egy igaz szerelem.

Nővérem is ezt csinálja a férjénél ha megy melóba és anyum is faternál.

2020. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ritka a mai világban az ilyen barátnő, becsüld meg! :)


De tényleg beszélj vele, hogy nyugodtan pihenjen,te megoldod a dolgaidat egyedül, tedd hozzá azt is, hogy érzed enélkül is,hogy nagyon szeret téged és, hogy gondoskodik rólad.

Remélem segít, mert szegény bele fog fáradni egy idő után, ha ez rendszeres :/

2020. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Xard le!
2020. okt. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez engem is idegesítene xD

Valahogy értésére kell hozni, hogy túl sok, és éjjel már arra számítasz, hogy egyedül leszel.

Nem kell arra hivatkozni, hogy maga miatt feküdjön le, nyugodtan megmondhatod neki, hogy ez neked sok, el tudod látni magad is a dolgokat.

2020. okt. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2# jól írja.
2020. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!