Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet az hogy régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy régebben kb minden férfi lazán bekötötte a sima fali vagy mennyezeti lámpát, most meg szerelő kell mindenhez? Megbonyolódtak a lámpák azóta? Vagy a vezetékek?

Figyelt kérdés
Csak mert nem mindegy, három lámpát a szerelő össz 20 ezerért tesz fel, vagy pl a kis csóró diplomás vagy gyári munkás, kb a lakosság 80-% akiknek kevesebb az órabérük mint a szerelőknek, a sokkal kevesebb órabéréből megoldotta régen, utána lehetett venni a gyereknek pl kabátot nem?

2020. okt. 11. 11:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
49%
Minden barkácseljárás fent van interneten - a balesetvédelmi ajánlásokkal együtt. Jó szájbarágósan mutogatják, hogy egy csappal vagy lámpával mit és hogy kell csinálni, elmondják, mire kell figyelni, mire vigyázni. Persze a csávók kb. a mélytorkozást és a seggből-szájba cuccokat lesik le onnan, mást azt nem. Érdekes.
2020. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Egyszerűen meg vagyok döbbenve egyes vákaszolókon... Még hogy lúzerek? Ti nem vagytok b***zátok meg eszeteknél! Elárulom: Én sem fogom birgálni a villanyt, gázt, vizet. Nem vagyok hajlandó csak azért, hogy más f**z elvárásának megfeleljek, felgyújtani/elárasztani a házat. A szobákat én festettem ki, a bútorokat én szereltem fel a falra. Nem leszek kisebb értékű csak azért, mert néhány ilyen savanyú fap***a kitalálta, hogy "nekünk, férfiaknak ez a dolgunk" - akkor is, ha éppenséggel nem értünk hozzá. De ha ekkora nagy szakértők vagytok, akkor szívesen adok szerszámokat, oszt meg lehet csinálni! Agyrém...
2020. okt. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Mint említettem, én meg is csinálom, no para. Egyszerűbbről volt szó, két lyukat kifúrni, meg 3 drótot összekötni még én is össze tudok, nem nagy cucc. A kapcsolókat, konnektorokat is simán kicseréltem, amikor költöztünk. Előbb állok neki, mint a férjem. Aztán amikor rájött, hogy nem agysebészet ez, akkor párhuzamosan csináltuk. Nincs ezzel gond, de én azt vallom, hogy akkor azzal se legyen, ha néha napján a férfi főz. (Nálunk nincs ilyenekből probléma.)
2020. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Okés, elfogadom. De ezzel a főzés dologgal nagyon melléléptél - pont hogy szeretek, és tudok is főzni. Takarítás sosem okozott gondot. Ahogy a mosógépet ki/be pakolni sem.
2020. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Nem mellélövés kérdése, csak mondtam valamit. Szerintem ez így természetes, ahogy te is írod.

Csak azt nem szeretem, amikor valaki úgy gondolkozik, hogy a nagy komoly férfi munkákat (mint pl. fentiek is) majd elvégzi valami szaki, de amúgy a nő dolga a háztartás egy az egyben. Akkor arra miért nem hívunk szakit? :D

2020. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Magát azt a mentalitást az én sem bírom, amit leírtál (érdekes adalék, hogy arra is volna amúgy szaki, hogy a háztartás vezessék. De ha volna is rá keretem, engem frusztrálna, hogy az általam csinált dzsuvit más takarítsa... :D)


Barátnőmmel abszolut úgy élünk, hogy mindketten mindent csinálunk odahaza. Kb azonosak a kompetenciáink. Áramba, vízbe, gázba egyikünk sem nyúl (ismerem magunkat - nagyon nem volna jó ötlet) minden más játszik. :)))

2020. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!