Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi ido utan mertetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan mertetek lanyok a parotoknal kakilni?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, harom honapja vagyunk egyutt es most lesz az elso alkalom hogy a hetveget nala toltom. Viszont kicsit aggaszt ez a vecezes tema, szoktam minden nap most viszont harom napot ki kene birnom, nem tudom hogy fog menni. Nala nem szeretnek.


Megoldasok?


18



2020. okt. 15. 17:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A legelső alkalommal, hogy több napot voltam nála, nem vagyok hajlandó szégyellni egy teljesen természetes biológiai szükségletet. Ha szexelni elég érett vagy, akkor WC-zni is.
2020. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene nőni! Elmész, lehúzod rögtön, nem ücsörögsz rajta, hogy minél kevésbé terjedjen a szag, utána meg befújsz illatosítóval.
2020. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
99%
En barhol szarok, mondjuk vicces egyszer volt egy csajom 1 hetig, talan 19 volt, meg anyameknal laktunk, de hazavittem dugni, erre telefosta a klotyot. Attol meg ellattam a bajat:) [Nem ezert lett vege]
2020. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Kulázz bátran, lássa, hogy magabiztos vagy!
2020. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
99%
😅😅 ez gyerekes mâr.
2020. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben szarnek ra:)
2020. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én már legelső alkalomkor, mikor náluk aludtam. Olyat odavágtam reggel a peremnek, hogy még én is meglepődtem. Viszont komolyra fordítva a szót, ez teljesen természetes dolog, nem kell rajta semmit szégyellni. A párod is gondolhatja, hogy nem a bőrödön keresztül izzadod ki :D
2020. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én nem értem. Hát ha egyszer ott vagy nála és kakilnod kell, akkor tartogatod? Ez szerintem nem mersz kérdése. Ha egyszer rámjött, akkor elmegyek. Azért nem hiszem, hogy felnőttek közt ilyesmin kéne problémázni.
2020. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Barmikor kakilok, ha kell. Egy napot meg kibirok nelkule, az nem olyan gaz, de azt sem a paromnal tartogatnam, ahol van normalis wc, hanem maximum ha valami nagyon putri helyen toltenek egy napot, ahol pottyantos wc van vagy mittomen... Nem lennek egyutt olyan ferfival, akit zavar, hogy vannak testi funkcioim :D
2020. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Én megértelek, vhogy engem is frusztrál idegen helyen wc-zni, nem tehetek róla. Az első hosszúhétvégén jött el nálunk is, én mondtam, hogy nekem van egy ilyen wc fóbiám, és megkértem, hogy maradjon a szobában, kapcsoljon tv-t/zenét, amíg vissza nem jövök. Nekünk ez bejött, aztán ma meg már kb nyílt ajtónál is megy 😀
2020. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!