Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki tudná együtt élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudná együtt élni egy skizofrennel?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Èn nem tudnék
2020. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Senki?
2020. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Senki, aki normális.
2020. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
A skizofrénia egy komoly mentális betegség. Gyógyszeresen nagyon jól kontrollálható, visszailleszthető a társadalomba az egyén. Sokan helytelenül használják a kifejezést, nem feltétlenül skizofrén akire azt mondják. Ha akut eset akkor kezelésre van szüksége.
2020. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Baromira nem jellemzo, hogy a gyogyszerrel visszasegitheto. Termeszetesen gyogyszer nelkul nagyobb katasztrofa volna. De leggyakrabban maga a tunetmentes idoszak sem felhotlen, es rengeteg a visszaeses. Nincs is igazan tuti gyogymod ra. Tragikus es veszelyes elet.
2020. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Igaza van a #4-nek.

Én is ismerek diplomás egyént, aki skizofrén. Több, mint 20 éve gyógyszerekkel rendben van tartva. Emberekkel foglalkozik.

Fentebb, amikor azt írtam, hogy aki normális ember az nem él skizofrénnel, az nem a "kigyógyult", hanem a most is skizofrén személyre vonatkozik.

2020. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A skizofréniának is vannak fokozatai, és gyógyszerrel jól kezelhető- már ha szedi az illető a gyógyszereit. A skizofréniát nem úgy kell elképzelni mint az idióta amerikai filmekben van, hogy két személyiség van egy testben...
2020. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jövő válasza:
Én egyszer három évig együtt éltem egy skizofrén nővel. Azt hittem, hogy csak paranoid. Kiderült, hogy nem csak. Életem három legborzalmasabb éve volt. Lehet vele együtt élni, de az Isten mentsen meg tőle!
2020. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jövő válasza:
7/8 Egyet értek.
2020. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!