Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki egy skizofrénnel van...

Aki egy skizofrénnel van együtt mennyi az esélye hogy ő is "megbolondul"?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem ragályos.
2017. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
magyarul kb semennyi?barátom skizofrén..és félek tőle hogy valami rám ragad akár csak a viselkedese miatt..ő egyébként 18 éves én 14
2017. febr. 13. 20:57
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
33,18 %,de ha alufólia csákót húzol mindig a fejedre akkor redukálhatod az esélyt 17,76% -ra.
2017. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék..és nem olyanokat mint amiket privatba kaptam hogy hagyjam ott..nem fogom mert szeretem csak ettől az egytől félek.főleg hogy hajlamom is van rá egy pici..
2017. febr. 13. 21:02
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

nekem a testvérem az,és elég nagy hatással volt rám.Sajnos szerintem miatta lett kicsit "elvontabb" a gondolkodásom

nem jó mentális betegekkel körülvenni magad,akkor sem ha szed gyógyszert :(

2017. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nekem barátom meg apa unokatestvére..3 éve súlyos hangulatzavart diagnosztizáltak nálam és mióta együtt vagyunk azóta hullámzik a hangulatom,egyre többször gondolok az öngyilkosságra,vagdosom magamat..azelőtt is volt ilyen de nem ilyen sűrűn.félek hogy lesz valami bajom..
2017. febr. 13. 21:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy a hangulatok ragadósak és a "beteg" ember számára némileg gyógyír az "egészségesek" társasága, de fordítva meg a fordítottja igaz. Neked sokat kellene sportolnod, hogy a hormonális változások hatására bekövetkező érzelmi hullámzásokat sikerélménnyel és az agyban termelődő endorfinokkal, dopaminnal kivédjed.
2017. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Semennyi, nem fertőz.
2017. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem fertőz.. csak mennyi az esélye annak hogy kialakul.azokkal együtt amiket leírtam.
2017. febr. 13. 21:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Skizofrén szerintem nem leszel tőle, de ahogy magad is leírtad, nincs túl jó hatással rád..
2017. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!