Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam meg ezt úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt úgy a barátnőmnek hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Most hogy már nem kell bejárnia a munkahelyere itthonról dolgozik nem törődik magával úgy mint eddig. Most egésznap pizsamában van haját lusta megmosni, körmei csúnya kopottak lusta kifesteni, nem borotvalkozik.

Takarítani is lusta már.

Tudom hogy nagyon érzékeny azert nem merem neki elmondani.



2020. okt. 17. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mi a problemad? Zuhanyozni kell, ennyi az alap. A tobbit nem kell otthon csinalni. Mondjuk max hajat moshatna.
2020. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzékeny szerintem ne hozd fel, mert beléég ez a dolog. Hívjatok át valakit, akkor majd rendbeteszi magát :D
2020. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem lesz olyan sok rongyrázós plázacsitri, mint az előző időszakban :).
2020. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Takarítani tudsz helyette, azt ne sorold ide.
2020. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Legalább igy tudod, hogy eddig sem miattad mosta a haját, ápolta a körmeit, borotválkozott.
2020. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%
Hívd el valahova, ahol jól kell kinézni.
2020. okt. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
98%
Depibe ment at, de siman szolnek neki. Nekem is volt ilyen, csak meglattam a ferjem, es ebed utan bekotrodtam a furdoszobaba.
2020. okt. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!