Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik párkapcsolat hangos,sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik párkapcsolat hangos,személyeskedő veszekedések nélkül vagy ez teljesen normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Lehet még hinni egy kulturált párkapcsolatban? Létezik ilyen?

ápr. 29. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Létezik persze,csak mindkét félnek partnernek kell lennie ebben.
ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de én szerintem OLYKOR, vagyis NÉHA veszekedni (tányérdobálás, nagyon durva káromkodás nélkül és hasonlók) nem árt. Persze sokkal jobb a vita, vagy az aszertív kommunikáció ez tény, DE nem mindig célravezető. Nagyon sok kapcsolat azért megy tönkre mert a kompromisszum kompromisszum hátán nem menti meg a kapcsolatot, nem mernek egymással teljesen őszinték lenni, nem érzik, hogy szeretik egymást. Ebből adódik, hogy nagyon sok pár szeretne veszekedni inkább mint a langyos vízben úszkálni napról napra. Tehát összegezve ALKALMANKÉNT veszekedni nem mindig rossz dolog.
ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Engem is az zavar, hogy az emberek többsége nem tud nem óvodás szintjén veszekedni. Megy a sértegetés, személyeskedés. Az ilyeneket ott kell hagyni, nőjön fel előbb. Sajnos kevesen tudnak éretten konfliktust kezelni, de előbb-utóbb csak találsz ilyet.
ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Élő példa, a nő szépen beszél a férfival, nincs veszekedés és a férfit mégse kíváncsi valójában a mondanivalójára így értelemszerűen a kapcsolat jövője sem érdekli.

ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:
41%
Ha mindent leszarsz ÉS fizikailag sokkal erősebb vagy nála, akkor lehet. Persze akkor is pattogni fog a másik, de te meg se halljad. Megtámadni nem tud, mert lepattan rólad, ha dobál a késsel, kerüld el, szard le.
ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon is létezik. Az exemmel 5 év alatt soha nem veszekedtünk ilyen szinten, fel nem emelte volna a hangját soha, ha nézetkülönbség volt köztünk, akkor is megbeszéltük.

A mostani párommal meg csak durcizni szoktunk.

A hangos, és főleg személyeskedő viták nem az én műfajom.

40/N

ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A férjemmel mi is nagyon keveset veszekszünk. Évente maximum néhányszor fordul elő. Ha az egyikünk paprikás, akkor békén hagyjuk amíg lenyugszik. A problémákat meg higgadtan megbeszéljük. Én nem szeretek veszekedni. Volt eleget részem benne 7 évig egy előző kapcsolatban ahol hetente ment a tányér dobálás. Kifejezetten kerülöm a személyeskedő, hangos olaszos vitákat, mert rossz érzést kelt bennem. Az exem többször megütött egy ilyen vita utàn és bennem ez megmaradt, hiába telt el azóta még 7 év.
ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal együtt régóta vagyok és volt a kapcsolat elején, hogy összevesztünk, de azért mert én nem hagytam békén miután mondta, hogy inkább hagyjuk későbbre amikor tisztábban látunk és én mindenáron meg akartam vele beszélni. Akkor elhangzott olyasmi részéről, hogy mennyire hisztis, gyerekes vagyok és tudod mit? Igaza volt.

Az a szerencsém, hogy ő nyugisabb típus mint én mert lenyugtat, összecsiszolódtunk az évek alatt. Természetesen ha valami nem tetszik annak hangot adunk, de tényleg nagyon ritkán veszekedünk. Egy kezemen meg tudom számolni. Igazából nem is jut eszembe olyan eset, hogy teljesen kikeltünk volna magunkból. Szeretem őt annyira, hogy ne csesszem fel, de én se akarok idegbajos lenni. :D

Szerintem nem lehet kikerülni a veszekedést, vannak problémák mindig, van, hogy az ember tele van feszültséggel és a másikon adja ki, de ha sűrűn előfordul olyasmi az a kapcsolat már nem jó...

ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Én nagyon nem szeretem a kiabáló, veszekedő embereket, És szerencsére jól is tudom szűrni őket, így egyszer sem volt ilyenben részem.
ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Leclerc ***** válasza:
Ha kulturált komplexusok nélküli nő, egy kulturált komplexusok nélküli férfit választ, az ilyen, ha nem akkor sokszor katasztrófa az eredmény.
ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!