Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy esne ez az alaptalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne ez az alaptalan kijelentés barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

Ő fellengzős kikérős hangnemben közölte hogy ő nem fog kiszolgálni nem fog utánam elpakolni stb. Én erre sosem adtam neki alapot még összeköltözés előtt sem és azóta sem. Összeköltözés előtt ezt jelentette ki.


Ez nekem rosszul esett mert olyan mintha nem akarna rólam "gondoskodni" mert az degradáló lenne számára meg nehogy már ő azt megtegye.

Sosem tettem szóvá ha nem főzött mindig megoldottam magamnak a kaját Elpakoltam magam után szó nélkül Kiveszem a részem a házimunkából kérnie sem kell; mivel én is lakásban élek, Sőt Nekem sokkal fontosabb mint neki.



De ugyanakkor sérelmezi hogy egymás mellett éléssé alakult a kapcsolatunk..


2020. okt. 26. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%

Mi keretes házba vagyunk, én megmondtam barátnőmnek hogy benti munka az övé a kinti közös. Ha nem tetszik neki, lehet menni.

Eddig nagyon jól működik a dolog, mondjuk csak ritkán kérem meg hogy segítsen nekem a kinti melóba.

De ha nincs főtt kaja hétköznap, az nálam súlyos hiba.

Egyszer fordult elő, de akkor nagyon leszidtam érte.

2020. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó vicc 11es
2020. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#12

Ez nem vicc, nálunk tényleg így van.

Mármint valóban így mondtam neki de azért szoktam neki néha segíteni. Mosásba, meg porszívózásba segítek ha megkér.

2020. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

6, te nem érted, ami írtál.

Az önérzetes szöveg öszeköltözés előtt volt, a második, szakítós meg mostanában.



Inkább ezen gondolkodj most!

2020. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

"Sosem tettem szóvá ha nem főzött mindig megoldottam magamnak a kaját."


Aha. Szóval ő főz kettőtökre, de ha mègsem, akkor te csak magadnak oldod meg. Te aztán szèpen kiveszed a rèszed a közös dolgokból mondhatom. Ès mèg neked áll feljebb. Gratula.

2020. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem de sose teszem szóvá h ma miért nincs főtt kaja. Megoldom h nehogy gond legyen h el kell lásson
2020. okt. 28. 09:50
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, mondjuk ki: rólad "gondoskodni" kell (főzni, mosni rád, anyámkínja), neki meg ehhez nem fűlik a foga.


Teljesen megértem, én is inkább a felnőtt, önellátásra képes férfiakhoz vonzódom, akivel minimum felesben végezzük ezeket a feladatokat.

2020. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mèg jó, hogy nem teszed szóvá bakker! Te is ugyanúgy tudsz főzni nèha! Ès nem csak megoldani magadnak a kaját, hanem kettőtöknek!

Ès nem az lenne a helyes hozzáállás, hogy "nem baj, hogy nem főzöl, majd megoldom" (gondolom zabálsz anyucinál), hanem "majd èn holnap összeütök valamit, mihez lenne kedved, mi van itthon, mit kell venni?" Vagy hasonló.

Magyarázkodsz itt agyba főbe, hogy tèged nem kell ellátni kiszolgálni, miközben pontosan ezt kell, mert nincs kölcsönössèg. Ugyan el nem várod tőle, de helyette se mozdulnál meg, mert valahol mègisvsak tőle várnád.

Miben veszed akkor ki a rèszed akkor te szerencsecsomag? Hogy elpakolsz magad után? Taps!


Tudod tök igaza van a barátnődnek, csak èltek egymás mellett mint a lakótársak.

2020. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!