Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen ledöbbentem a kijelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ledöbbentem a kijelentèsèn. Ha ilyen paraszt, ennek nincs jövője, igaz?

Figyelt kérdés

A hètvègèn a barátommal nagyon összevesztünk összejött apróságokon. Aztán előkerült a szerelem tèma. 5 hónap után aztmondta, hogy mèg nem tudja mondani. Vannak èrzèsei irántam, de nem mondja, hogy szerelmes belèm, hazudni meg nem akar. Amin viszont kiborultam, hogy közölte, hogy amúgy is sokat èrtem vele, hogy az exem mondta ugyan, hogy szeret, de közben mindenkit megdugott.

Mèg èn mesèltem el a mostani páromnak az elejèn, hogy az exem megcsalt, ès le is lèpett azzal akivel megcsalt. De sosem gondoltam, hogy ezt egy vitán belül felhozza ellenem. Èn nem akartam kikènyszeríteni belőle, hogy mondja, de annyira nem mond soha semmit, hogy csak beszèlni akartam vele, hogy tartunk e egyáltalán valahová, mi van velünk. Illetve ha valami nyomaszt, inkább kapásból el akarom mondani, mintsem hetek múlva, millió "mi a baj?" "Semmi" után.

De nem számítottam rá, hogy ilyen parasztul reagál, nagyon megbántott vele.

Azóta viszont megint úgy viselkedik, mintha misem törtènt volna, aranyos, kedves, bujós... Esküszöm nem tudom hová tenni.

Nem èlünk együtt, normál esetben csak hètvègente találkozunk, de tegnap átjött a szülinapom miatt.

N 26


2020. szept. 23. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Mi a fenének jöttél egyáltalán össze szerelem nélkül?

21. század...

2020. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Èn szerettem őt, csak úgy voltam vele, mint mindig ez előtt, hogy egy fèrfinek idő kell, ameddig saját magának is be meri vallani az èrzelmeit, aztán vègre ki is meri mondani. De ez számomra már rekord idő, ennyit sosem vártam mèg. Illetve hát igen, ő konkrètan meg is mondta, hogy mèg nem szerelmes...
2020. szept. 23. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy csak ideges volt, amiért nem érted meg, hogy nem jön a szájára, de attól még szeret. Ha szépen bánik veled, én a helyedben elgonfolkoznék, hogy lehet igaza van, és nem az az egy szó jelenti a boldog kapcsolatot.
2020. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ramos ökle ***** válasza:
90%

Szóval nem szerelmes. Oké.

A másik, h azt mondta, h hiába mondta neked az ex, h szeret, mégis megcsalt. Ez igaz, nem? Ezen miért kell kiakadni? Talán hazugság? Persze lehet ezt okosabban is megbeszélni, de ha aznap felk..tad az agyát, akkor benne van, h indulatból mond igazat.

Szerintem ez nem parasztság, inkább a másik dolog miatt aggódnék. Szerintem nem szeret "úgy", és talán nem is fog.

2020. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Akarsz te jövőt a kapcsolatnak?
2020. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy az elsőnek igaza van. Pont ma szóltam hozzá én is egy kérdéshez, hogy bakker azért ez durva, hogy ma már az első vagy max a második randi után ha nincs szex, akkor már gáz vagy. Mindenki összefekszik egyből azzal, aki épp megtetszik neki meg szólnak két kedves szót egymáshoz, jobb esetben szex után elkezdenek járni, aztán várnak h na legyünk szerelmesek, és ha nem lesznek, akkor sírnak. De a szex az megy agybafőbe. Komolyan nem értem a nőket, hogy miért adjátok oda magatok bárkinek, aki kétszer elvitt titeket randizni, de még érzelmek sehol, csak a szexuális vonzalom, meg egy kis szimpátia. Nőként írom ezt. Mitől féltek? Hogy ha nem fekszetek le velük gyorsan az elején, akkor nem kelletek utána? Hát akkor nem kelletek, ennyi. Jobb is. Mitől féltek, miről maradtok le? Vagy ennyire fontos a szex, nem tudjátok megállni, hogy ne feküdjetek össze egyből az ismeretség legelején? Nem értem, esküszöm.
2020. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"egy fèrfinek idő kell, ameddig saját magának is be meri vallani az èrzelmeit, aztán vègre ki is meri mondani"

Nem, nem kell nekik idő, ha oda van érted egy férfi, az az első perctől érezhető. Pont úgy tudnak szerelmesek lenni, mint mi. Mégis miért lett annyira divatos azt állítani, hogy a férfiak félnek a nőktől meg az érzéseiktől, nem értem. Ők is párkapcsolatot szeretnének. Elmondta, hogy nem szerelmes, ennyi idő után már biztosan nem is lesz. Ezt tudomásul kell venned, utána meg dönteni, hogy akarsz vele kapcsolatot vagy sem.

2020. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem össze vele a legelejèn, szèpen haladtunk, de nem vártam el, hogy kimondja, hogy szeret. Azt èreztem, hogy oda van èrtem. Rengeteg programot szervezett, romantikus sèta, naplemente, vacsora, ès nem várt cserèbe semmit. Ha valamiben segitsègre volt szüksègem, kèrès nèlkül azonnal jött. Ezèrt sem èrtem. Az exeim közül kimondani mindegyik kimondta max egy hónap után, viszont egyik sem törődött velem soha ennyire, egyik sem volt ilyen romantikus.


Emellett pszichológushoz járok már egy ève lassan, neki az elejètől kezdve mindent elmesèltem erről a kapcsolatról, ès ő mondta azt konkrètan, amit írtam, hogy a fèrfiaknak több idő kell/kellhet. Gondoltam ő csak okosabb, mint èn, legyek türelmes.

2020. szept. 23. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja vagytok együtt és nem tudja, hogy szeret-e? Tényleg rá akarod pazarolni az idődet?


"egy fèrfinek idő kell, ameddig saját magának is be meri vallani az èrzelmeit, aztán vègre ki is meri mondani" - Ez pedig nem így van.

2020. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

#7 vagyok

A legutolsó hozzászólásod után még annyit tennék hozzá, hogy valószínűleg játszmázik is veled. Beetet, aztán beléd rúg. Nem ismerős ez valahonnan? Így kezdődnek a bántalmazó kapcsolatok...

2020. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!