Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most ebben a kijelentésben mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebben a kijelentésben mi volt olyan durva?

Figyelt kérdés

"Ha én újra annyi idős lehetnék, mint te, biztos minden hétvégén más pasi ágyába feküdnék."


(Egyik újonc dolgozónak mondtam, aki 18 éves, és se buli, se pasik, se semmi)

Úgy néztek rám a kollégáim, mintha embert öltem volna. A párom is hallotta, és megsértődött. és itthon számon is kérte rajtam. De én nem azt mondtam, hogy most, hanem ha pár évvel ezelőtt lennénk, mikor még nem dolgoztam, nem éltünk együtt a párommal, nem volt meg a gyerek, stb. MOST természetesen nem feküdnék le más pasival, nem is kell más. De ő ezt nem érti meg, még most is duzzog.

Most őszintén, ezen ti is megsértődtetek volna?


2016. febr. 2. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Őszintén? Igen. Pedig én aztán nem vagyok sértődékeny pasi.
2016. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem.
2016. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

elég tapló dolog volt ilyet mondani, főleg az ő jelenlétében, igen

ez pont olyan, mint hogy az egyik barátnőmnek a pasija az ő jelenlétében jelentett ki olyat, mikor az ő egyik haverja mesélte hogy évek óta nem volt komolyabb kapcsolata, hogy nem vesztett vele semmit.

nyilván sértő az ilyet hallani.

2016. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%

Semmi baj,sok fehérmájú nő van még rajtad kívül,ez mára már természetessé vált.

Többféle kolbásztípust szeretnek kipróbálni.

Ezen ne idegeskedj,vannak ilyen természetű hölgyek.

Ezért szép a világ,mert változatos,így legalább másnak is jut(jutott belőled).

Nézd,te legalább nem voltál önző,mint a többi nő.

2016. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem sértődnek meg, mert:


- az újonc helyében megmondtam volna neked, hogy ez nem korfüggő, még mindig mehetsz

- kicsit sajnálnálak, mert szerintem vannak ilyen bulis típusok, és nincs olyan, hogy ezt fiatalon kiengedted a szervezetedből. Szerintem nem neked való a család. Ezzel semmi baj, normális, hogy különbözünk.

- a párodat is megértem, mert tényleg olyan, mint mikor a vén perverz bácsik nyalogatják a szájukat, hogy "ej, ha fiatal lennék".

2016. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20:41 A kolléganőm mondogatja néha az én jelenlétemben is akár, hogy sose tudna férjhez menni, szerinte ennek semmi értelme. Én meg pár hónapja házasodtam. Elég érzékeny típus vagyok, valahogy mégsem érzem ezt sértőnek. Pontosan az ő dolga, hogy mit akar kezdeni az életével, nem érzem, hogy ezzel felettem mondana ítéletet, csak mert én másképp élek, mint ahogy ő szeretne. Amíg nem engem kritizál, vagy jelent ki olyat, hogy: "Aki házasodik, az idióta", addig nem fog megbántani.
2016. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kicsit bunkó volt tőled ja...
2016. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20.50 ha nem az én párom mondaná ezt az én jelenlétemben akkor én se sértődnék meg, de az ember a párjától ne halljon már ilyet, szerintem
2016. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csak jót akart,hogy kolleginának is annyian felcsattogtassák,mint régen neki.


Ő a kolbászkirály király,király,ő a kolbászkirály.

Akár a dalban.

2016. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20:54 Ne haragudj, nekem az jött le, hogy a haverjáról beszélt, nem saját magáról.
2016. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!