Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerencse játék függő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencse játék függő a barátom. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majdnem másfél év együttélés után családot szeretnénk. Azonban a kapcsolat eleje óta szerencse játékozik a barátom. Sokszor ígéretet tett hogy abba hagyja mert pénz kidobás.sokszor nem kevés.de nem tud fel hagyni vele. Mikor néha számon kérem hogy miért csinálja még mert épp látom 40-90 ezer ment ki az ablakon az a válasza, hogy ne follyak bele a pénz ügyeibe az ő dolga! Kérdem én, akkor hogy akar így közös életét, ha ki hagy ebből? Érdekes minden másból nem! Gürizek mint a hülye hogy több pénzt keressek, 2 állást szeretnék, ő neki eszébe sem jut. Ezzel akar plusz pénzt keresni. Nem vagyunk közös kasszán.

Félek, nem lehet így alapozni a jövőre. Azt érzem, hogy nem enged teljes egészében az életébe. Ezt a részt rejtegeti előlem. De pont azért, mert tudja hogy bukik sokat, és igazam van.



2020. okt. 29. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

" Azonban a kapcsolat eleje óta szerencse játékozik a barátom. "


Na itt a gond. Össze sem kellett volna jönnöd vele. Én biztos nem terveznék vele.

2020. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Menekülj amíg nem késő. Hamarosan a te pênzedet is el fogja játszani. Szóltam.
2020. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

"nem lehet így alapozni a jövőre" Nem, valóban nem. Ja, és ígérgetni mindenki tud.


Van ám megoldás, létezik terápia szerencssejátékfüggőknek. Illetve ultimátumot is lehet adni neki, vagy elhagyni.

2020. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha jót akarsz magadnak, nem kötöd össze vele az életedet.
2020. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem keményebben kellene dolgoznos, hogy több jusson megélhetésre és több jusson a szerencsejátékra is. Legjobb lenne, ha pasid otthagyná a munkahelyét és egész nap csak játszana.
2020. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
És az ilyennek van nője!!! Más meg zsepibe rejszol. :(
2020. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Egy régi női ismerősömnek volt szerencsejátékos pasija...


A történetük viccesnek, de egyben szomorú is. A pasi fiatalabb volt mint a nő jómódú családból származott, de erősen függő volt. Eladta a nő a ruháit, az aranyait, mindenét, hogy pénzhez jusson. Talán még a bútorait is, ha jól emlékszem.


Született egy gyerekük, de nem változott meg, ugyanolyan függő maradt. Már nagyon rég nem találkoztam velük, de úgy hallottam, már nincsenek együtt.


Szerintem dobd ki a pasidat.

2020. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Szakits es ilyen embernek eszedbe ne jusson szulni!


Egy volt kollegam (61 eves volt akkor) egesz fiatalkoratol kezdve szerencsejatekozott. Egyre csak csuszott lefele, pedig nem szegeny csaladbol jott.

61 evesen mit tudott "felmutatni"? Egy tonkrement hazassagot (elvalt), egy eluszott csaladi hazat es egy szinten eluszott balatoni nyaralot es nem keves adossagot! Az egesz ceg tudta ezt, de nekem szemelyesen is elmondta. A fizetesebol mindig eloleget kunyeralt a fonoktol, mert nem tudott egy honapot meglenni a szerencsejatekozas nelkul, meg 61 evesen is ott tartott! Ez egy betegseg, ugyanolyan mint az alkoholizmus- fuggoseg.


Ne maradj igy vele, mert tonkre fog teged is tenni- anyagilag, erzelmileg es idegileg is!

2020. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell neki se könyörögni, se számonkérni, és közös jövőt se kell vele tervezni. Össze kell pakolni és otthagyni a francba. Függőségből nagyon nehéz kilábalni, ha ő ebben nem lát semmi rosszat, akkor meg reménytelen. Mit gondolsz mi lesz a vége? Az, hogy majd ahogy az előző is írja, egyszer csak a bútorokat fogja eladni. Vagy éppen a végrehajtó csenget egyszer és viszi, amit talál. Ez jobb nem lesz, mert egyre többet fog játszani, hogy visszanyerje, amit elvesztett. De ugye a szerencsejáték az ilyenekből él. Ebből még nem gazdagodott meg senki, csak csúsznak egyre lejjebb. Másfél év még nem a világ, ha most hagyod ott, még mindig jobb, mint 10 év múlva két gyerekkel meg egy halom adóssággal a nyakadon. Legyen eszed. Nem hiszem, hogy bárki is azt tanácsolná, hogy maradj vele.
2020. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Mit csinálnék? Lelépnék. Nem leeht függővel családot alapítani értsd meg ezt most és itt helyben kérlek! A saját jóléted érdekében, szépen csomagolsz és otthagyod. Legalább annyi eszed volt, hogy nem vagytok közös kasszán.

Kérlek jól vésd az eszedbe: megbízhatatlan, nem tud bánni a pénzzel, felelőtlen = ne való neki család!!

2020. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!