Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak hogy higyjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy higyjen nekem a barátnőm? Azt hiszi megcsaltam.

Figyelt kérdés

Kollegaink kitaláltak hogy lefekudtem az egyik új kolléganővel, mert irigyek nem tetszik nekik hogy mi együtt vagyunk. Olyan jól kitaláltak mindent hogy tényleg nagyon hihető én is elhinnem a helyeben.

Én most mit csináljak? Nem lehet vele beszélni, nem akar beszélni velem azt mondta hogy hagyjam békén. Nagyon haragszik.

4 éve vagyunk együtt 👩‍❤️‍💋‍👨



2020. okt. 29. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
4 év után a random kollégáknak hisz és nem neked? Egy ilyen közvetett bizonyítékokkal megpakolt dologban? Erős kapcsolat lehet ez is, ha ekkora a bizalom...
2020. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul jófejek a kollégáid mondhatom. Az a baj, hogy ezzel nem tudsz semmit csinálni. Nem tudod bizonyítani ami nem történt meg.

Adj neki időt, vagy verd ki a kollégáidból, hogy valljanak színt. Máskülönben csak reménykedhetsz, hogy megenyhül.

2020. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kollegaknak a jo k***a anyjat. Az ilyeneket jol meg kell szopatni... A csajodrol meg annyit, ha nem hisz neked annyit is er. En megmondanam neki, hogy nincs mit bizonygatnom, nem csaltalak meg, es dontsd el kinek hiszel, nekem vagy ezeknek a csicskaknak. Ezzel lezartnak tekintenem a temat.
2020. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de jó szar kapcsolat lehet az ahol holmi munkatársaknak hisz a csajod, és nem a párjának. 4 év után. Ez nagyon gáz.

A helyedben elgondolkodnék azon, hogy ez nem- e egy alibi - haragszom rád- a csaj részéről, hogy otthaggyon másért, aki már képben van.

2020. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
#4 Ez utobbi igencsak valid lehet...meg az is lehet hogy a kollegak osszejatszanak a rufkevel. Vagy esetleg ha 1ik kollegaval lesz egyutt a csaje par honapon belul, akkor ne nagyon lepodjel meg.
2020. okt. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak alibi a csaj részéről,valami nincs rendben. Ennyi idő után így elhinni valamit, amiről tudja, hogy bebizonyítania lehetetlen, okkal teszi, vagy fejben van gond vagy megcsalt szerintem. Ha nagyon bele kellene menni, akkor egyébként ezt nekik kell bizonyítaniuk, hogy lefeküdtél mással. Egyébként nem értem a barátnődet, mert ő honnan tudja, hogy az a csapat ezt honnan tudhatta meg, eleve csak te meg az a másik csaj lett volna ott akkor. Na meg az is baj, hogy van egy ilyen sztori és te is hihetőnek tartod annak ellenére, hogy tudod nem igaz.
2020. okt. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Ugyan már, ha több ember is igaznak állítja, és a kérdező szerint is nagyon jól kitalálták a sztorit, ti nem hinnétek el?

Teljesen mindegy, mennyire jó a kapcsolat, manapság a csapból is ez folyik, hogy ki csalt meg kit, én is tutira elhinném, vagy legalábbis nagyon megrendülne a bizalmam.

A barátnőd tudja, hogy nem vagy jóban a kollégáiddal? Mert akkor esetleg van remény még, de amúgy szerintem nem sok. :(

2020. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mutass be mindent amit tudsz. Telefonodat nézze át, social media/email jelszavaidat add meg neki. Válts munkahelyet mert itt csak a szarkavarás lesz továbbra is.

Esetleg kérd meg az új kolléganőt hogy mondja el a barátnődnek hogy szó sem volt arról hogy ti lefeküdtetek.

2020. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

8-assal értek egyet...


Én már voltam ilyen helyzetben ugyanis... akik nem voltak még, azok írják h "4 év után olyan is a kapcsolat ha nekik hisz, nem neked".

Na ez nagyon nem ilyen egyszerű, fekete fehér dolog. Még ha neked is hisz, akkor is ott fog motoszkálni benne a gyanú. Álmatlan éjszakái lesznek és szép lassan elhiteti magával h megcsaltad.. az emberi elme hülye dolgokra képes, főleg ha mérgezik.

Nálam annyival bonyolított volt a helyzetet, hogy a csaj szerelmes volt belém aki kitalálta h lefeküdtem vele, sőt, folyamatosan csalom vele, és ezt elterjesztette olyan szinten h már az összes ismerősöm tudta és kész tényként kezelte.

Ráadásul a barátnőm barátnői is utáltak akkoriban, szóval nonstop mérgezték az agyát.


Nálunk én is ezt az egyetlen megoldást láttam a dologra, ami kicsit kényelmetlen, de bevállaltam. Mobilomat minden nap átnézte, és raktunk rá egy nyomkövető alkalmazást, ami ha az előre beállított útvonalakról kilépek azonnal pittyeg nála. Facebook, email stb jelszavaimat megadtam neki. Mindent átnéztünk közösen a-z-ig.

Rohadtul vacak érzés, mikor a privátszférádat fel kell áldoznod, de egyébként nem haltam bele. Pár hónapig nézegette a facebookomat, aztán megunta. Elfelejtettük az egészet szerencsére. Barátnőknek meg lett mondva h nem történt semmi, és kész. Akik áskálódtak azokkal megszakítottuk a kapcsolatot. A csaj, aki kishíján tönkretette az életemet, 4 hóna után zokogva felhívott és bevallott mindent.

2020. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, értjük azt, hogy vannak kellemetlen helyzetek és nem minden esetben számít az, hogy valaki mennyi ideje ismer, de elbizonytalanítani csak azt lehet, aki szintén bizonytalan. Én sosem adnám meg pl. a facebook elérhetőségemet, hogy benne turkáljon barátnőm, vannak olyan privát dolgok, amik nem kapcsolati jellegűek, de nem másra tartoznak, ezt meg kell értenie.Az az illető aki állít rólam ilyesmit, az bizonyítsa be. Mondani akármit lehet, az nem bizonyíték. Ha meg emiatt lelép a barátnőm, hát akkor így járt, jobb is.
2020. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!