Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ittam és beégtem. Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittam és beégtem. Mit csináljak, hogy hozzam rendbe? Majdnem megcsalta velem a barátnőjét

Figyelt kérdés

Tegnap egy kicsit ittam és megnőtt a bátorságom. Egy hirtelen ötlet miatt felhívtam azt a srácot, akibe 2 éve szerelmes vagyok, de csak plátói volt a dolog, viszont van néhány közös ismerősünk és a Szigeten is voltunk pár koncerten együtt, szóval beszéltünk az utóbbi időben. Hajnalban odarángattam, ahol voltam és leültettem, hogy márpedig végig hallgat és elkezdtem neki mondani, hogy mennyire utálom, hogy annyira tökéletes, jól néz ki, meg hogy mindenki odavan érte és hogy még azt se lehet rá mondani, hogy bunkó, vagy nagyképű és kb. elmondtam mindent, amit akartam neki így a 2 év alatt (egy részére nem emlékszem), ő meg csak ült és mosolygott.

Aztán majdnem megcsókolt, de jöttek a haverjai és annyit mondott, hogy "basszus" és odavitt hozzájuk és adott 2 üveg vizet, majd hazahozott, de a kocsiban nagyon rosszul voltam, szóval ott arra koncentráltam, hogy a gyomrom a helyén maradjon, de mikor behozott, mondta, hogy ezt még megbeszéljük, viszont én nem mertem felvenni neki a telefont és meg se néztem az üzeneteit...


A nyár elejéig nem is beszéltünk, ő volt nekem az, akihez mindenkit hasonlítottam, a Tökéletes Barát, aki sose lehetne az enyém. És erre ahogy bekerül a száma a telefonomba, ezt csinálom, csak azért, mert kiborultam, hogy nekem még sosem volt senkim.



Mit csináljak most??

Legszívesebben elásnám magam, de más tanács?


2014. aug. 18. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot, és legközelebb tudd, hogy hol a határ, mennyit ihatsz.
2014. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs jobb ötletem, ásd el magad :D
2014. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele
2014. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte voltál, miért kéne bocsánatot kérned? Az a szomorú h ehhez részegnek kellett lenned.
2014. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele mindenképp. Lehet hogy te leszel a befutó.
2014. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én sosem vagyok őszinte senkivel általában. Inkább hazudok, mintsem megbántsam az embereket, vagy ilyen helyzetbe kerüljek, mint a mostani. Ezért iszom általában csak koktélokat, hogy még véletlenül se akarjak túlságosan őszinte lenni. Hát, most egy kicsit töményebbet sikerült innom, meg is lett az eredménye.


Amúgy meg, kétlem, hogy én lennék nála a befutó. Egy ilyen fiú nem egy olyan lányt választ, mint én.

2014. aug. 18. 23:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevallásod szerint megcsókolt volna, ne legyél ebbe biztos. Amúgy is elment érted este, meghallgatott, haza is vitt.... Beszélj vele őszintén.
2014. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igaza van a 7es válaszolónak, beszélj vele, biztosan nem fogja leharapni a fejed. :) a leírásodból teljesen normálisnak tűnt a viselkedése, és tuti nem tart téged csúnyának (vagy nem tudom, mi magad ellen a kifogásod, miért ne akarhatna egy olyan srác téged), ha megcsókolt volna.

magamból kiindulva, én sose akarnék megcsókolni olyat, aki nem jön be. bár én lány vagyok, de szerintem a fiúknál is hasonlóan működhetnek a dolgok. :)


majd írj, hogy mi volt, akár privátban is, és tényleg ne hagyd ezt annyiban!


23L

2014. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy a többi válaszoló írta: beszélj vele!Jobb tiszta vizet a pohárba.

Ha majdnem megcsókolt,ki tudja mennyire szeretheti az aktuális barátnőjét!

Az őszinteség a lehető legjobb,és legtanácsosabb dolog! Hidd el.Sz*r őszintének lenni,de sokkal jobb,mint amikor a végére belefulladsz a saját hazugságaidba.Na az az igazi égés!Akkor áshatod csak igazán el magad!

Én akkor is őszinte vagyok,ha nagyon fáj.Az őszinteség igen,megbánthatja az embert,de a hazugság,ha kiderül még jobban.Ugye te sem szereted ha neked hazudnak?!

Ne félj,mert veszíteni valód szerintem nincsen.

2014. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok: az önteni kimaradt :D
2014. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!