Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak nektek mindegy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek mindegy hogy a barátnőtök hány férfival volt előttetek?

Figyelt kérdés

Mi számít már soknak? Zavar ez egyáltalán benneteket?Lehet-e tisztességes olyanból, aki már túl van mondjuk 7-8 férfin. Ez milyen gondolatokat ébreszt bennetek? Lécci a sértő megjegyzéseket kerüljük el ha lehet.


Köszönöm. :)



2020. okt. 30. 05:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, az hibádzik, ahogy te fogalmaztál, hogy ebből lehet válogatni, a többség gáz.

Magyarul, nem nehéz bármilyen nőknek nagyrészt ilyenekbe akadni, mert a többség ilyen.

Persze, tisztelet a kivételnek, de az 5-nél alacsonyabb %.

Úgyhogy nem mindig a mi választásunkban kell keresni a hibát.

Van, hogy bármerre nézel, mindenhol ilyenek vannak, és hát próbálkozol.

Az pedig megint egy más kérdés, hogy a magyar nők többsége miért ájul el màr 1-2 bóktól.

Hát azért, mert nincs hozzászokva. Itt nem divat, mert minden alap.

Ez a nők hibája???

2020. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel! Nincs rajta számláló szerkezet. Most velem van! Nehogy már én is beszámoljak névszerint hogy hány csajjal voltam.
2020. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Ezért szabad csak a komoly kapcsolatokat mondani :)
2020. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a mai napig nem érdeklődött hány férfival voltam előtte. Saját bevállása szerint sem érdekli. Engem sem érdekel hány nővel volt előttem, egyszerűen teljesen irreleváns adat. Kb. olyan jelentős információ, minthogy hányszor reggelizett tojásrántottát mielőtt megismerkedtünk volna. A komoly kapcsolatairól tudok. Számomra ez egy valamit mondó infó.
2020. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig olyan partnert kerestem, akinek megvan a megfelelő viszonyítási alapja. Így tudja, hogy mit kap tőlem, és azért VÁLASZT (választani csak több opcióból lehet) engem, mert én vagyok a legjobb. Nekem is meglehetősen viharos múltam volt, a páromtól sem várok mást.
2020. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!