Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, a barátnőtöknek előttete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a barátnőtöknek előttetek volt más valakije?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel. Ő 19 én 21. Előttem volt már 4 egyejszakas kalandja, és 1 kapcsolata. Mindent elmondott nekem az egész múltjával kapcsolatban, mert ő szerinte jogomban áll tudni, mivel nem akar titkolozni, nem akarja magában tartani és elemeselt mindent. Ezek engem annyira bántanak hogy miket csinált előttem és kikkel. Folyton a fejemben vannak olyan képek hogy régen más fiú tok boldogan magáévá tette. Meg ilyen baromságok. 9 hónapja vagyunk együtt, nagyon de nagyon szeret engem, ennyire még sosem szeretett engem, a 9 hónap alapp sosem csalt meg, bulizni se megy nélkülem. Le is törölte ezeket a fiúkat nem is beszél már velük.. Valaki segítsen nekem hogy ezek engem miért bántanak és miért aggasztanak

2020. jan. 7. 19:15
1 2
 1/12 Hellmano ***** válasza:
87%
Ha ennyire bánt, akkor legközelebb ismerkedésnél kösd ki, hogy csak olyant keresel, aki még érintetlen minden téren és akkor nem fog bántani... amúgy ezen rágódni a legnagyobb baromság az nem is tartozik rád amúgy az meg a másik, de ő elmondta neked bár nem tudom miért...
2020. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
85%
Valószínűleg mert önbizalomhiányos vagy és neked ő az első.
2020. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem volt előtte életed?
2020. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első, előtte csak smaroltal lányokkal
2020. jan. 7. 19:22
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem csodálkozom rajta, hogy zavar.

Nálam kizáró ok, ha volt egyéjszakás kalandja/szexkapcsolata vagy alkalmija.

2020. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Menjetek el swinger klubba. Segít feloldodni
2020. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát a csaj teljesen hülye, hogy ezeket elmesélte, teljesen felesleges volt.
2020. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Adjál rá csadort, ez az a szint kb.
2020. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Őszintén nem értem, miért van ezzel problémája egyes embereknek.


Az jobb lenne, ha valaki teljesen kapcsolatfuggo, és folyton összeszed valakit, aztán elmondhatja, hogy kapcsolaton belül szexelt?

A legtöbb ember ritkán lesz igazán szerelmes, vagy pedig nagyon ritkán kölcsönös is a dolog, ami azt jelenti, hogy sokan évekig szinglik... A szex pedig egyfajta szükséglet, a szervezet is sokkal jobban működik, ha valaki kielegult, kevésbé stresszes, stb.

Ha egyszer egyszer van olyan, hogy valakivel nagyon megvan a kémia, és megtörtenik, hát istenem.


Az már más kategória, hogy pl. egyszer meséltek nekem egy lányról, aki 1 hónap alatt 8 pasival csalta meg a fickójat... Na az ilyen tényleg fúj.


24N

2020. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van. A barátomnak 1 kapcsolata volt előttem, és még vele volt amikor ismerkedni kezdtünk. Még boldogan mesélte, hogy milyen ügyesen nyal...azóta is rossz belegondolni. Szerencsére nem feküdtek le.

Tudok 2 viszonzatlan szerelméről is. Az egyikkel megmaradtak legjobb barátnak, rühellem a csajt, de sikerült kiiktatnom. Nem tudta megérteni miért zavart ez engem. De ha már szerelmes volt belé ne beszélgessenek màr minden nap, ne találkozgassanak...

Nem hiszem h teljesen normális szintű a félékenységem/féltékenységünk, gondolkodtam már pszichológuson mert belekattanok :D

2020. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!