Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális hogy már most díszíti a lakást a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ő nagyon szereti a karácsonyt és már október végén elkezdte díszíteni a lakast🤦‍♂️

Nekem ez így fura😂 ti mikor kezditek?

Augusztusban költöztunk össze 👩‍❤️‍💋‍👨



2020. nov. 6. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Uhh, ez azért nekem is nagyon fura. Ilyenkor az őszi díszeket teszem ki. A karácsonyiakat advent kezdetén.
2020. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszer díszitem fel a lakást, amikor megcsinálom. :D
2020. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki..
2020. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
94%
Ha szereti, és jó hangulatot ad neki akkor mi is a probléma?
2020. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem még korai. December elején már elmegy, de most még nagyon korai.
2020. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Hacsak nem egy bevásárló központban laktok, akkor korai. :D De ízlések és pofonok. Szerintem a fényfüzérek még beleférnek, de a hópelyhes, télapós dolgok még koraiak nagyon. :D
2020. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Október 31. lement, és éjfélkor lecseréltem a Halloweeni díszeket. A fát nem akartam éjfélkor a szomszédok miatt, de elsején már felállítottam, itt villog a sarokban. Akkor kezdődött az ír Christmas FM műsora is, bár azt egész évben hallgatom.
2020. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán értem, hogy mi a problémád. Szereti a karácsonyt és minél többet szeretne a jó hangulatában időt tölteni. Így elnyújtja az időszakot, a várakozás a legjobb. Bár én lusta vagyok ilyen hamar elkezdeni díszíteni, de megértem a barátnődet. Karácsony után viszont zavar, ha még mindig kint van a díszítés, inkább legyen többet kint előtte.
2020. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valszeg uncsi az élete
2020. nov. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy szerintünk normális-e? Ha téged zavar, beszéld meg vele. Ha neked is tetszik így, akkor örülj neki. Akkor sem kellene, hogy mások véleménye alapján döntsetek a saját otthonotokról, ha júliusban szeretnétek kitenni a karácsonyi díszeket.
2020. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!