Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen beosztással mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen beosztással mennyire figyelnél oda a házimunkára?

Figyelt kérdés

Két állása van általában fél8tól este 9ig dolgozik ülőmunkát végez. ( de nem minden nap) Ezenkívül szombaton suliba jár és du 3 körül ér haza. Mivel a szombati nap kiesik így vasárnap is dolgozik.


Valóban olyan nagy kérés hogy kicsit figyeljen oda a rendre és normálisan rakja el amint már nem használja azt a holmit?


Egyszerűen minden ilyen kérésemrw a majd a válasz..pedig nem azt mondtam mossa le az ablakot pl.


2020. nov. 8. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen, nagy kérés.
2020. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom, élete nincs. Muszáj ennyi szart csinálnia egyszerre? Aludni sincs ideje, nem még házimunkázni. Ebben a helyzetben max annyit lehet elvárni, hogy maga után pakoljon el, dobálja be a cuccát a szennyesbe és kész. Aztán megbeszélném vele, hogy ez így nem élet. Meddig fog ez tartani?
2020. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenném tönkre magam,valamit visszamondanék.

Nem bírnék ennyi mindent,egy hét után összeesnék,vagy még előbb.

Napi nyolc óra mellett: vásárlás,főzés hétközben egyszer.

Hétvégén úgyszintén.

Hétvége: porszívózás,felmosás,mosás.

Vasalás előfordul,hogy hétközben reggel csinálom.

Ha nagyobb takarítás( ablakpucolás,fürdőszoba),és ki tudok venni szabadnapot,kiveszek,vagy legközelebb ledolgozom szombaton.

Ez nálam többnyire egy hónapban egyszer van.

2020. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag sosincs otthon, olyan nagy rendetlenséget nem csinálhat.
2020. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ember gondolkodj 2 melo hely

gondolom nem ugy van hogy a fö ut 40böl átmegy a fő út 41be a másikhelyére

És még melozni is meg tanulni

Tisztelet

2020. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mivel nekem kötetlenebb a munkám megcsinálok mindent. Csak annyit kértem tegye el maga után a dolgait és figyeljen hogy ne hagyja szanaszét hetekig. De erre se képes
2020. nov. 8. 17:35
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem érted hogy magasak az elvárásaid?

Minden tiszteletem szegény srácé. Aztán a nője meg itt irogat ki kérdést róla. Szállj magadba.

2020. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Van fény az alagút végén?

Szerintem itt nem a házimunka a legnagyobb probléma, hanem az, hogy hosszútávon nem lehet így fenntartani egy kapcsolatot. Ha csak átmeneti, akkor be lehet nyelni fél-1 évig, de tovább biztosan nem.

Az elvárható, hogy elpakoljon maga után, nyilván több nem igazán, de nem is normális ez az életforma. Vissza kellene vennie, te pedig lehetsz támogató erre az átmeneti időszakra.

2020. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a házimunka 70%-át is köteles lenne ellátni! Ha nem teszi, ne adj neki puncit!
2020. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha tényleg olyan sokat robotol és neked van időd rá, lehetnél egy kicsit megértőbb. De sok nő pampog a párjának, amikor az fáradtan hazaesik a munkából, nem te vagy az első. Szerintem itt inkább feszültséglevezetésről van szó a részedről, hogy lehessen egy kicsit vitázni, hiszen gyorsabb lenne elpakolni a cuccait és továbblépni. Ha nem lesz ennyire elfoglalt, lehet pampogni, hogy jó, most már vége a megfeszített időszaknak, legyél egy kicsit rendesebb, utálom a kupit.
2020. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!