Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok mennyire rendezett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire rendezett a szekrényetek?

Figyelt kérdés
nekem barátnőm szekrénye olyan mint a szemétdomb: ruhák szó szerint bedobálva, ruhák között elemes szőrtelenítő új zuhanyfej, harisnyás doboz..és ha nagy véletlen rendet tesz az is 2napig tart..
2020. nov. 11. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
És? Mi közöd hozzá? Nem te használod vagy takarítod.
2020. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát most akármennyire is gáz nekem olyan mint a barátnődé :D

A lakás nem egy szemétdomb de a szekrényem igen.

2020. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
férfiak 90% ilyen , magamat is bele értve..
2020. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Az enyém olyan rendezett, hogy Marie Kondo is megirigyelné. :D

Csak ruhák vannak a szekrényekben összehajtva, típus szerint szétválogatva, pl. rövidujjú póló, ujjatlan top, pulcsi, rövid nadrág, hosszú nadrág, és így tovább. A típusokon belül külön színek szerint is sorba van rakva minden, a világostól a sötét színek felé haladva. A kiegészítők és a fehérnemű külön dobozokba vannak rendezve, illetve a fiókos szekrény fiókjaiban vannak, szintén színek szerint szétválogatva, sorbarakva. :D

2020. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé, igyekszem rendet tartani. De most téged ez miért is zavar ennyire? :D
2020. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Ember, hol érdekel téged hogy a nőd szekrénye milyen belülről? Nálunk a lakás mindig tip-top, enni lehetne a padlóról, de a szekrényem olyan mintha Hirosima helyett oda dobták volna le az atombombát :D igazából a szárítóról való leszedés után egy gombócba begyűrök mindent, amit akarok úgyis megtalálok majd, illatos lesz ugyanúgy, max picit gyűrött, de hát arra vannak a lökhárítók elől hogy kisimítsák :D

Hidd el, totál semmi közöd hozzá, égnek állna a hajam ha barátom ilyenekbe beleszólna. Az az én szekrényem, hagyja békén.

2020. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen téren nagyon finnyás vagyok, nekem kell a dolgaim között a rendszeresség, így az én szekrényem kifogástalan rendezésű. A ruhák szín szerint vannak rendezve, mindegyik szép hajtogatva, stb.

Ellenben a barátomé, na ott mintha bomba robbant volna. Kicsit szétszórt, de a szekrénye az már új szint. Egyszer rendeztem át neki, amikor beteg volt és átmentem ápolgatni, majd amikor elaludt unatkozni kezdtem. Volt olyan póló, amit hetek óta keresett, de nem találta meg a nagy kupiban, én meg elővarázsoltam neki. :D

Nem tudom, miért zavar téged a barátnőd szekrénye, amikor neked ott semmi keresnivalód. Ha neki így megfelel, hagyd rá. Gondolom nem hülye a barátnőd, meg tudná csinálni, de ha neki így jó, akkor neked abba már nincs beleszólásod.

24/L

2020. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 85%-ban rend van
2020. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem durva, mint amit leírtál, mert nálam csak ruhák vannak benne típus szerint csoportosítva, összehajtva; de nem mondanám, hogy rendezett, mert azért inkább csak egymásra vannak dobálva, nincsenek katonás rendben éppen egymáson a hajtogatás sarkai. De őszintén engem nem zavar, és nem értem, miért akad fenn ezen valaki. Az én szekrényem, én használom.
2020. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam patent rend van, de csak azért mert kicsi a szekrény, és ha nem hajtok mindent élére, akkor nem fér be a cuccom.
2020. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!