Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csalódtam, elmondjam a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam, elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

Néhány hete pakoltam el a nyári ruhákat a szekrényben és a párom pólói alatt találtam egy kis bársony zsákot, és éreztem benne egy dobozkát. Nem nyitottam ki, nem akartam elrontani a meglepetést. Pár napra rá évfordulónk volt, és azt hittem akkor fogja megkérni a kezem.

Egész nap vártam a pillanatot, aztán este mondta, hogy van egy kis meglepije számomra, majd bement a szobába.

Aztán megjelent pucéran, egy farokgyűrűvel a farkán. Egy vibrációs farokgyűrű volt a bársony zsákos dobozban 😭


Szeretjük a pajzán dolgokat, néha újítunk valami lájtosat, de azt mindig megbeszéljük ha valamit venni akarunk vagy kiakarunk próbálni.


Nem tudom, hogy elmondani neki, hogy vezessem fel, nem akarok nyomulónak látszani de nagyon szomorú vagyok. De 5 év után akkor sem ilyen gyűrűre számítottam :(


27/N



2020. nov. 27. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásom mások nyomorán nevetni de most nem bírtam ki. Sorry. 😂😂
2020. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
😥😂 most már kicsit nekem is vicces, de jót nevetni még nem nagyon tudok rajta :)
2020. nov. 27. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Mókás történet és ennyi!


Azt ugye tudod, hogy a párok öt év után már tisztában vannak vele, hogy mit akarnak egymástól? Így a házasság, vagy nem házasság témája is úgy nagyjából 1-3 év között eldől, tehát ha házasságról nem volt eddig köztetek szó, akkor miért vizionáltad, hogy térdre huppan és megkér? Legközelebb így kerekítsd a sztorit!

2020. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát. Gyűrűnek gondoltad, és tulajdonképpen az is
2020. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meséld el neki, aztán nevettek rajta egyet
2020. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
5 év után elég szomorú, hogy képtelenek vagytok megbeszélni a közös jövőtöket.
2020. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
27 évesen 5 éves kapcsolatban nem lennék menyasszony /feleség én elhagynàm. Rabolja más idejét ne at enyémet
2020. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem inkább ne mond el neki, végtére is megakart lepni, csak nem úgy, ahogy te képzelted. Ha elmondod neki, hogy te házassági gyűrűt vártál, akkor egyrészt ő is csalódik, másrészt kierőltetett lesz az a gyűrű és te se fogod úgy értékelni igazán, ha megkéri a kezed csak azért, mer te mondtad.
2020. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretnék ünneprontó lenni, de ha az 5 év alatt még eljegyzés sem volt, akkor ebből már nem lesz házasság. Tapasztalat. Később nehezebb lesz társat találni. Ha egy férfi igazán akar valamit tőled, akkor az 1 év alatt bőven kiderül.
2020. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy beszéltetek már valaha erről? Mert a házasság közös döntés. Mi 2 év után jutottunk oda, hogy elkezdtünk erről beszélni. Mikor kiderült, hogy mindketten akarjuk, akkor megbeszéltük, hogy x időn belül összeházasodunk. Ezután tette meg azt a gesztust, hogy vett egy gyűrűt, és rá pár hónapra "hivatalosan" is megkérte a kezem.

De attól az még közös döntés volt.

2020. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!