Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 1.5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 1.5 éve vagyunk együtt de ma nagyon nagyot csalódtam benne mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátomnak Pest az álom városa én nem szeretem sose szerettem azt a várost, még kapcsolatunk elején azt beszéltük hogy adok 1 évet Pestnek de ha rosszul érzem magam én el jövök onnan. Meg is értette és azt mondta hogy jönne velem mert én vagyok neki a legfontosabb, mind 1 hogy csak velem legyen. Megbeszéltük azt is hogy suli alatt nem költözünk össze mivel nem akarok eltartott személy lenni és segitteni sajnos eleget nem tudnék neki. Azt is megbeszéltük hogy elötte Győrbe szeretnék még maradni egy évet tovább képezni magam, ha már félek pesttől ne egy szakmával hanem többel menjek fel. Hogy ugymond kitünjek a tömegből. Meg ami még fontos hogy kijelentette hogy nélkülem nem költözbe fel mert nem tudna nélkülem ott lenni.

Most hirtelen minden az ellentéte.

Most már nem akarja hogy 1 évet Győrben képezzem magam hanem azonnal menjek vele mert ő menni akar nem érdekli én mit akartam (továbbképzések stb) . Ha letelik az egy év és én azt mondanám el akarok jönni már nem jönne velem mivel neki az az álom város így elengedne, mert hogy ő nem tudna máshol élni neki az az álom város, és ha választania kell az álmát követi. Azt igérte támogatni fog míg elérem a céljaimat és úgy látszik azt sem akarja betartani. Mert ő most azonnal akar menni holott 2 év múlvára terveztük. Nem érdekli semmi, mert neki az a fontos. és ha eljönnék onnan annyit mondott elengedne. Nagyon szeretem őt de most úgy érzem hazudott nekem mindenben és nem értem mi lelte hirtelen... És folyton azt mondogatja hogy ő nem hazug meg hogy ezzel végig sértettem őt.. mit csináljak? Vagy csak túlreagálom?


20/L 23/F


2020. okt. 9. 03:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem olyan régen volt egy ilyen kérdés,most ezt a kérdést egy ember rakja fel mind a két fél szemszögéből vagy most a másik személy is felteszi ezt??

Azt hiszem fodrász vagy,múltkor ez volt írva.

Én azt jasoltam neked vagy a barátodnak? Menjen fel BP re és próbálja ki egyedül, hétvégén pedig tudnátok találkozni, hol te majd pedig ő vonatozna.

Ki lehet bírni a vonatot.

Én is azt hittem fú milyen jó lesz majd külföldön aztán haza jöttem,ő most azt hiszi milyen jó BP aztán lehet hogy marad de az is lehet hogy haza jön.

Teljesen más kirándulni mint élni egy helyen.

2020. okt. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom teljesen más élni ott
2020. okt. 9. 04:03
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz,nem lehet vissza tartani,engedd el, hagy tapasztaljon,majd el dönti mi a jó neki?

Akit igazán szeret az ember az egy idő után úgy is haza megy,nekem nincs kapcsolatom de egyedül magányosan nem jó sehol lenni.

2020. okt. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én megtapasztaltam,neki is tapasztalnia kell,még fiatalok vagytok ti is ezért inkább most mint később derüljön ki.
2020. okt. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak az a fájó hogy a várost nem engedné el de a kézzel fogható személyt aki szereti igen
2020. okt. 9. 04:33
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos előfordult sok minden ebben az életben,nem lehet megállítani őt és nem is érdemes, hagyd hagy menjen,sok minden lehet mondani de ha meg sem próbálja nem fogja tudni,legalább látni fogod hogy milyen erős a kapcsolatotok?

1 év múlva pedig ha még tart a kapcsolatotok akkor utána mész aztán ki próbálod milyen ott?

2020. okt. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ezek csak szavak,sokszor nem gondolkodik az ember miket is mond,vannak szavak amiknek jelentősége van.
2020. okt. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát ha annyira nem engem akarna elengedném, erőszakkal senkit se tartok magam mellett.

Ha tartana még ezek után is ÉN mennék utána.

2020. okt. 9. 04:47
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kívánja neki sok sikert és hagy menjen,tarts ki szerezz gyakorlatot sok sikert.
2020. okt. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
Pest mint álom város? :D Jó nagy proli lehet a barátod :D
2020. okt. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!