Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan osztjátok meg a kiadáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan osztjátok meg a kiadásokat?

Figyelt kérdés

A párom is és én is dolgozunk, albérletben lakunk. Ő költözött hozzám messziről és amíg nem lett állása és fizetése, addig minden kiadás rám hárult.

Most már viszont van állása, kapott fizetést is, mégis egy nap alatt elverte szinte az egészet.

Szeretem Őt, természetesen és szívesen támogatom is, de egyedül eltartani magunkat nem egyszerű, pláne hogy nem vagyok valami magasbeosztású, jól kereső személy, hanem csak egy átlagos alkalmazott.

Nagynak hangozhat számára, ha azt mondjuk, hogy negyedmillió vagy kétszázötvenezer forint, de ez tudjuk jól, hogy nagyon kevés.

Mégis mintha nem fogná fel, hogy a pénzt be kell osztani, a partnerség pedig az egyenlőségen alapul.


Nálatok hogy van ez? Hogy alakítjátok a pénzügyeket?

Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem vagy mondanom, hogy ne bántsam meg, de megértse, hogy ez így nem jó.

Nem tartom élhetőnek, hogy elkérjem a pénzét, nem ilyen vagyok... de ha ő maga így áll hozzá, mit tehetnék én?


2020. dec. 3. 03:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves, 13? Mert az én 14 éves lányom már be tudja osztani a pénzt, amit kisebb munkákkal keres, illetve zsebpénz. Mégis milyen kapcsolat az, ahol nem mered megmondani a másiknak, hogy a felnőtt élethez a számlák kifizetése és bevásárlás is hozzátartozik? Leülsz vele, és megmutatod, hogy mi mennyibe kerül, mennyit fizetsz havonta, aztán elosztod kettővel, és elkéred az összeget.
2020. dec. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Miert alltal meg az "atlagos alkalmazott" szinten?
2020. dec. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénze akkor be kell adnia alberletbe, rezsibe, kajaba es pont. Mert te sem vagy milliomos es ez a partnerség. Kezdodjon ezzel a fizunap, leteszi az osszeget ami az o resze oszt csinaljon a maradekkal amit akar. Nem ertem minek finansziroznas tovabb egy kereso ember eletet
2020. dec. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
'mégis egy nap alatt elverte szinte az egészet.' - itt egy szep nagy vörös veszvillogo, hogy ideje búcsút mondani az uriembernek. Akinek ennyire nulla gyerekszinten van a penzugyi kultúraja, attól muszáj megvedened magadat, mert hamarosan nem párkapcsolati kérdés lesz ez a dolog, hanem inkább penzugyi, és azon kapod magadat, hogy évek óta eltartasz egy mihaszna herét a semmire. Ez nem megbantodik jaj mi lesz, szerelem kérdése. Ne hagyd magadat hulyenek nézni.
2020. dec. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
55%
100%én, 0% a macskàkra jutó rész.
2020. dec. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele hogy adjon pénzt a közösbe.
2020. dec. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Direkt csinálja szerintem ....eddig hol élt nem fizetett semmit?

Adjon a költségekbe hiszen nem gyerek.

2020. dec. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elején tisztázni kell, hogy a lakhatás neked sincs ingyen és hogyan osztjátok fel a költségeket. Ha egy nap alatt elveri a fizetését és nem érzi úgy hogy végre több hónap után beszálljon a közös költségekbe és partnerként viselkedjen, nem josolok közös jövőt. Ne gondolkozz azon, hogy mit mondj, hiszen ő már megbántott, hogy semmibe vész és mindent neked kell fizetned. Ennyire nem működik a kommunikáció köztetek csak szex van?
2020. dec. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Jaj hagyjuk már hogy még egy ilyen férfinek is van barátnője! Hát ez már tényleg beszarás.
2020. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem vagy mondanom, hogy ne bántsam meg, de megértse, hogy ez így nem jó."


Mit kell finomkodni? Már az gáz, hogy nem èrzi ezt magától èrtetődőnek, hogy fizeti a fogyasztását, ha már van miből.

Egyszerűen megmondod, hogy nem fogod eltartani, felnőtt, dolgozó ember. Ha ezen megsèrtődik, nincs miről beszèlnetek. Elhiszem, hogy szereted, de gondolkozz már!

2020. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!