Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Könnyű egy nő mellett aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű egy nő mellett aludni szorosan?

Figyelt kérdés

Mindig elképzelem, hogy jó lenne, ha mellettem lenne valaki, és át tudnám ölelni hátulról, de néha eszembe jut, hogy vajon a haja zavaró lenne-e. Nem tudom elképzelni, hogy hogyan megy a valóságban.

120/F


2020. dec. 3. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban úgy megy, hogy a kapcsolat elején átölelt a párom, mikor elaludtam átfordult, most pedig már jó éjszakát kívánunk egymásnak jó éjt puszival és mindenki alszik kényelmesen.
2020. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem árt ha kicsit összekapja már magát papa.
2020. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valaki szeret bújni, valaki nem.

A barátommal úgy alszunk, hogy hátulról átölel és az arcát a hajamba temeti, mert szerinte puha és jó illata van.

Nincs erre konkrét szabály vagy rendszer, az adott pár dönti el, hogy nekik mi a legkényelmesebb. Az is lehet, hogy a jövendőbeli barátnőd nem tud úgy aludni, hogy valaki átkarolja, mert neki kényelmetlen, vagy nehezíti neki az elalvást a túlzott közelség.

Felesleges ezen gondolkozni, majd ha lesz kapcsolatod, kialakul ez.

24/L

2020. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi összebújva alszunk el, van hogy egész éjjel úgy maradunk de van hogy átfordulunk. Imadom igy.
2020. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű, bár nálad a 120 éves szakáll kicsit biztos birizgálja az arcot :D

De komolyra fordítva, volt olyan barátom, aki imádta a hajamban tartani az ujjait alváskor, meg olyan is, aki nem szerette, maximum a mellkasán fekhettem egy ideig,- bár nem bántam én se vagyok összebújós.

2020. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fuhú nekem barátom tudna mesélni :D hátközépig érő hajam van, azt mondta kapcsolat elején több hajat nyelt, mint ételt. Emellett a karzsibbadást mesélte sokszor, mert mindig kiskifli-nagykifli pózban aludtunk és a karján volt a fejem. A takaró lehúzás is világi probléma volt, ezért vettünk végül egy akkorát, amibe képtelen lennék be burrito-zni magam (na jó, menne azért :D)

Első pár hónapban mindig úgy aludtunk, hogy levegőt nem kaptunk annyira ölelt.

Most, így 2 év után mikor lefekszünk összebújunk, vagy a mellkasán van a fejem vagy hátulról ölel, de kb. 10-15 perc után elfordulunk és alszunk. Így megvan a bújás is minden este, meg a normális alvás is. :)


Exem mindig hisztit csinált ha elfordultam, nem értette meg, hogy nem tudok nonstop összebújva aludni.


22N

2020. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi idősen ez legyen a legkisebb problémád.
2020. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez az összebújva alvás csak illúzió, a valóság az, hogy megfájdul a hátad, elzsibbad a karod, a lány haja a szádban, szemedben.

Én mindig úgy voltam vele, hogy bújjunk össze, de aztán ,,normálisan" aludjunk el.

Talán egyszer-kétszer sikerült összebújva elaludni, amikor olyan hullafáradt voltam, hogy egy perc után kidőltem.

2020. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!