Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mi a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fhah kérdése:

Szerintetek mi a baj velem?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatok vesztese vagyok. Ha tetszik egy csaj általában nem érdeklem vagy azt kamuzza hogy szeret. Ezért igazi vagy olyan párom még nem volt aki szeretet volna. Ez miért van pedig átlagos vagyok kedves és figyelme persze kicsit indulatos meg türelmetlen és lusta de ha valami kel azért teszek. Nagyon bezárkozó személyiség vagyok. Ez a probléma vagy más.Persze tudom de azt is szégyellem hogy szűz vagyok. Mert az én korombeli srácok már szexeltek de én még nem

2020. dec. 9. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Írtál elég sok bajt, miért van szükséged más véleményére? Kezdjed ezeket megoldani. Itt, ni, felsorolom:

indulatos

türelmetlen

lusta

tapasztalatlan (szűz)


A kedves jelzővel vigyázz, mert nem éppen pozitív. Lehetsz törődő, figyelmes, stb. de igazán kedves nem. A megalkuvú, konfliktuskerülő, képmutató emberek nevezik magukat kedvesnek.

2020. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad magadnak a kérdést. Bezárkózó személyiség, gátlásos és a többi.
2020. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál az mind.
2020. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor hogyan változtassam meg

Mit tegyek azért hogy jóbb legek

2020. dec. 9. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:

“Vagy azt kamuzza, hogy szeret”


Ilyen mondatokat esetén nehéz megítélni, hogy rossz csajt fogtál ki, vagy pszichológushoz kellene menned, mert a sémáid akadályoznak a pàrkeresésben. Egy online sématesztet mindenképp csináltatnék.

2020. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!