Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetem jó ha a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetem jó ha a párok minél több dolgot megtapasztalnak együttélés elött? Példa lenn.

Figyelt kérdés
Most megyek két napra a baràtomhoz. Viszont megjött a havi, nagyon. Igy mèg sosem voltam nàla. Mindig csak ugy hogy nem volt meg ill egyszet ugy hogy csak picit. nagy baj igy most szerintetek? Elvègre ez az élet velejàroja. Csak sajnàlom őt (meg azert magamat is) hogy igy nincs szex,csak én neki szàjjal.
2015. máj. 21. 08:53
1 2
 1/15 Mumusan ***** válasza:
100%
Ez egy természetes dolog. Mi az hogy szegény párom??? Mindjárt kérj bocsánatot mert élsz. Ha ez neki gáz akkor mehet a sunyiba.
2015. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már.....hol okozna ez problémát?

Az a férfi aki ezt nem tudja kezelni az alkalmatlan párkapcsolatra vagy együttélésre.

37F

2015. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Én még együttélés nélkül is rendszeresen találkoztam a pasijaimmal, ha heti 3szor, akkor annyiszor. És igen, volt, hogy éppen megjött. Nagy ügy, ezzel leginkább nem szoktak foglalkozni. Mondod, hogy ma nem lehet szex, beletörődő sóhaj, és nézitek tovább a filmet. Nálam legalábbis ez volt mindig.

Jelenleg a párommal együtt élek, itt nyilván nem opció, hogy elköltözök arra a pár napra, amíg tart :D Mondjuk, kellő előkészületekkel (törülköző) néha így is szexelünk, ha nagyon olyanunk van, de alapvetően azért nem kerítünk neki nagy feneket. Természetes dolog, érett pasi ezt felfogja.

2015. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kicsit szélesítsd a látóköröd, így is ki lehet elégíteni egymást, nem csak te orálozhatsz. 17 felett, ha ez probléma neki akkor menekülj
2015. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy probléma neki... lehet én rosszabbul érzem magam miatta. Csak a kapcsolatunkban fontos nagyon a szex.
2015. máj. 21. 09:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

pfff szegény pasi csak kibírja, nem?

csak szexelni szoktatok?

2015. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak ez a gond, szexelni lehet akkor is, ha megvan.
2015. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy több lehetsz 16 évesnél ha ilyenen problémázol o-o
2015. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor volt mar olyan higy akkod jott meg mikor en mentem a baratomhoz vagy o jott hozzam (tavkapcsolatban elunk de nem olyanban hogy atugrok a szomszed faluba. Tobb ezer km a tav) raadasul en olyankor nagyon szenvedek faj a hasam a hatam nyugos vagyok egyszoval elviselhetetlen. O nem sajnalja olyankor hogy nincs szex nem az a legfontosabb a kapcsolatokban. Olyankor babusgat, olyan filmet nezunk amit en szeretnek, vigyaz hogy semmi ne idegesitsen fel simogatja a hatam es igyekszik tobbet segiteni hogy ne nekem kelljen ugralni. Szerintem ez a normalis hozzaallas a ferfiak reszerol.


18/L

2015. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem, hogy komoly dolgokról fogsz írni :D most komolyan azért sajnálod, mert neked megjött?? szerintem túl fogja élni
2015. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!