Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináltok ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha a barátnőtök elalszik a karotokon?

Figyelt kérdés
Barátnőm néha elalszik rajta és kb egy óra után már kezd kényelmetlen lenni. Nem szívesen de olyankor kiveszem alóla és valamikor fel is kel rá.

2020. dec. 17. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Lelököm a földre.
2020. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

A barátom két dolgot csinál ilyenkor: vagy ő is elalszik (néha rajtam, néha "függetlenül"), vagy kicsit kihúzza alólam és odatesz egy párnát. Elég mélyen alszok, így nem szoktam felkelni rá.

24/L

2020. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Most miért kell lepontozni? Nem lesz semmi baja tőle. Első voltam. :D
2020. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gonosz vagyol azé 🙂
2020. dec. 17. 22:12
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem gonoszság. :(
2020. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Felkelek óvatosan, betakarom.


Aztán leülöl a gép elé, és kiverem Aletta Ocean egy filmjére.

2020. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2020. dec. 17. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Én szoktam a karján elaludni meg a mellkasán, de amig én nem mozdulok, addig úgy marad. Figyelni szoktam hogy ne legyen neki kényelmetlen, ne nyomjam.
2020. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
#6. Gondolom mindezt a zsibbadt kezeddel. 🤣
2020. dec. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj én anno mindig csak az exem karján tudtam elaludni, amit ő utált. Neki is mindig elzsibbadt a karja, de ő csak simán kihúzta. Én meg abban a pillanatban félálomban elkezdtem húzni a karját...szegény nagyon ideges volt, de nem direkt csináltam. :)


Amúgy láttam ilyen párnát, amit erre a célra lehet rendelni: van benne egy lyuk, ahova a karodat bedugod, és ha rossz a póz kihúzod onnan, a csaj feje meg marad a párnán. :)

2020. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!