Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Előfordult már itt valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már itt valakivel, hogy kiderült valamilyen szituációban, hogy a barátnője/felesége fizikailag erősebb nála?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt, nem érezted cikinek?

2020. dec. 18. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Olyan még nem, de nyáron volt nálam itt egy csaj, aki tök könnyen bírta a heverőt lehozni velem a galériarészből, mikor megértem, hogy segítsen

Azóta úgy hívom magamban, hogy A Csajminátor.

2020. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Bebaszna hogy ennyi sporttevékenység után egy nő erősebb lenne nálam..


Nincs olyan nő aki erősebb tőlem 😉


Sőt..

2020. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem is az erö miatt de voltak hasonlók.


Pl vettünk inni olyan üditös italt aminek olyan a teteje mint a sörösüvegnek.

És nem tudtuk kinyitni.

Otthon voltunk. Nekem jutottak csak eszembe olyan idétlen ötletek hogy talàn az ajtofélfán azzal a réssel amibe belemegy a zàr, vagy a konzervnyitonak is ugy tudom többfunkcios. De szerinte à, azzal nem lehet. Erre kinyitottam vele.


Aztàn ugy gyors lepörgetve magamban az egészet nekem tiszta tré volt ugy minden igy,hogy semmi ötlete, àll mint egy szerencsétlenség, a konzervnyitoban sem tud egy eszközt felfedezni meg eleve én nö létemre "kell", hogy italt nyitogassak miklzben ö a ffi.


A másik vele meg olyan volt hogy családban egy kisgyerek szétszedett egy mini konténeres kukàsautot. Es nem tudta visszatenni a konténert, aztan en néztem hogyan kéne befogatni, ö is probàlta. Mindeközben a kisgyerek mondja hogy meg kell forditani. Én nézem, hogy tènyleg.aztàn mondtam neki hogy forditani kéne a konténeren ugy passzol be. Aztàn a tesom is mondta. De szerinte nem es betette nem jol. Es ugy nem mozgott ugy ahogy kéne. De válltig gyözködött mindenkit hogy az ugy jo.

Kiszedtem én megforditottam es müködött ugy már rajta minden.


És szoval ez is. Hogy egy óvodás is jobban össze tud szerelni egy kisautot, meg én is, ő meg egyszerüen képtelen rájönni àtlátni. És ö a férfi.

2020. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én egy nőt ezzel a borzasztó erőmmel fél kézzel megtartok.

Világ életemben sportoltam, több sportágban, jelenleg is azt teszem. Fiatal, fitt vagyok, és gyors. Nem hinném hogy egy nő erősebb mint én.


Férfi társaimat megszégyenítem :)

2020. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Magadat szégyeníted meg, hogy férfinak hiszed magad, miközben azzal hencegsz, hogy erősebb vagy egy nőnél, "sőt"...
2020. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kondizom,barátnőim nem ilyen típusok voltak.De nem is választanék olyat,aki erősebb nálam.
2020. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem.

2021. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Középsuliban ja. Igen, cikinek éreztem.
2021. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lenyomott szkanderban. Meglepődtem, de többször nem sikerült neki.
2021. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Finnordzágban találkoztam kollégiumban egy ursula tipusu fiatal 21éves lannyal aki a kolesz konditermében 100kilóval lábazott. Nagyon jóban lettünk és elkezdett kakaskodni,hogy úgyis lenyom, megkértek 1srácot,hogy álljon már rá a 100kilóra, akkor láttam a szemében a csillogást, utana ameddig haza nem jöttem együtt voltunk,de sajnos a távolság miatt külön mentünk.

Szerintem ő volt a legerősebb csaj akit ismertem.

2021. ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!