Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddigi életem legszarabb éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddigi életem legszarabb éve van pasifronton. Lenn leírom a kudarcaimat. Ilyenkor nagyon rossz romantikus filmet néznem, mert szinte fizikailag fáj a szívem. Rátok hogy hat a romantikus film, mikor nem vagytok boldogok?

Figyelt kérdés

2020 Szilveszter éjjelén megismertem egy srácot, a kapcsolatunk másfél hónap után véget ért, mert közölte velem az exe, hogy a srác visszajár hozzá dugni heti háromszor. Mikor rákérdeztem exemnél, nem tagadta. Megdöbbentő volt. Korábban még sosem csaltak meg, hát szar érzés.


Március elején megismertem valakit, aztán ahogy életbe lépett a koronakorlátozás, nem randiztunk többé. Szép lassan teljesen elhidegült tőlem, nem írt, nem keresett, és ez fájt, mert különlegesnek tűnt. Végül elengedtük egymást.


Nyár elején ismertem meg egy srácot, akivel olyan szinten összeillőnek éreztem magam, mint már jó ideje senkivel. Üdítő volt a társasága, és ő is szomorúan döbbent rá, hogy nagyon szeretne velem lenni. Hogy miért volt szomorú emiatt? Mert hogy ő külföldre költözött a szüleihez, csak a korona miatt csúszott el nyár elejéig a költözése. Június vége előtt elhagyta az országot, még egyszer beszéltünk, érdeklődtem minden oké-e, azóta semmi. Fú, az ő költözése miatt többet sírtam, mint a megcsalós hülye gyerek, vagy a nem tudunk randizni ezért elhidegül tőlem gyerek miatt... Azt hiszem, köztünk nagy szerelem lett volna.


Azóta szingli vagyok. Ma volt egy srác, akivel flörtölős lett a hangulat, de aztán közölte, hogy a barátnőm az kb. az álomnője, szóval...


2020. júl. 18. 03:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, én leszek majd a főgonosz, de szerintem hanyagold inkább a romantikus filmeket. A sztorid alapján olyan az egész, mintha te direkt hajtanál a problémás vagy nálad jobb pasikra.
2020. júl. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Hány éves vagy? Tíz?
2020. júl. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Te, ha ebben a meses evben 3 pasi is alakult akkor lesz meg, fel a fejjel :)
2020. júl. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon finoman ragadós, nyúlós és sűrű ez az önsajnálat. Pont mint a taknyom.
2020. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Irigyellek. Tavaly augusztus óta se randim, se randira hívásom nem volt. :-(


Fel a fejjel, ezek alapján kapós vagy a férfiak között, tehát karácsonykor már nem leszel egyedül.

2020. júl. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem mondanám hogy fel a fejjel, mert csak a fa**kalapok között vagy kapós. Szerintem kezdj el te magad párt keresni és ne engedd hogy minden jöttment felszedjen.
2020. júl. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A korona sok mindenkinek okozott kellemetlenségeket. Megcsalós fhaszok mindig is szembe fognak jönni a nagy számok törvénye miatt és a külföldre költözésen sem az tükröződik hogy téged bántottak. Szerencsétlenül alakult dolgok ezek de még rànézèsre sem rólad szól egyik sem. Úgyhogy szerintem ne vedd személyesre.
2020. júl. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt mondom, örülj, hogy legalább volt valami. Kb. fél év alatt 3 is. Nekem már rég semmi. Szó szerint semmi.
2020. júl. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
2020-ban még nem volt szilveszter éjjel.
2020. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Romantikus filmeket soha semmilyen körülmények között nem érdemes nézni, semmiről sem szólnak.
2020. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!