Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összejönnétek, összeköltöznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek, összeköltöznétek olyan nővel, akit "el kell tartanatok"?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Szeptemberben kezdtem nappali tagozaton egy nehéz szakot (csak így lehetett). Dolgozom vasárnaponta és hétköznap is pár órát így kb havonta 60ezret szedek össze. Plusz, ha lesz ösztöndíj, azt, ami tudom, hogy nagyon karcsú.

Még évekig tanulni fogok, bár remélem később többet tudok majd dolgozni.

Most vonatkoztassunk el attól, hogy személyiség stb. Vegyük azt, hogy szimpatikus lennék. Nem szokott gondom lenni az ismerkedéssel, már kérték meg a kezem, de nem voltam még házas, szóval hosszútávra szoktak általában tervezni velem.

Szóval összejönnél velem, vagy azért mert tanulok inkább nem? Összeköltöznél úgy, hogy tudod az anyagiak nagy részét neked kellene állnod vagy inkább megvárnád, akár évekig, amíg én is keresőképes nem leszek?

Az a baj, hogy én nem nagyon szeretném, hogy eltartsanak, ezért is bizonytalan vagyok abban, hogy van olyan férfi, akinek ez normális lenne.

Gyereket az egyetemtől függetlenül is csak 30 felett szeretnék. Hátha ez befolyásol valamit. (Amúgy vezettem már háztartást, éltem külön, nem koliban egyedül és párkapcsolatban is, viszont akkor kb egyenlően kerestünk, és megvártam az összeköltözéssel azt, hogy bele tudjam rakni a részem rendesen. Jelenleg a szüleimmel élek, a szakítás után visszaköltöztem, mert anyagilag jobban megérte, mint egy nagy lakást bérelni, majd kiléptem a munkahelyemről és elkezdtem az egyetemet.


2021. jan. 4. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Nem jönnék össze veled, nem jó kilátások.
Összejönnék, de csak az egyetem után költöznénk össze, ha addig együttmaradunk.
Ha minden klappol, akkor összeköltöznék veled hamarabb is akár, tudva, hogy nekem kell állnom a dolgok nagy részét.
38 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%

25 évesen már késő elkezdeni nappalit.

Ha nehéz szak, ott csúszhatsz is és 30 éves korodig ott fogsz ülni, nulla szakmai tapasztalattal és nulla pénz félretett pénzzel.

Jobban járnál ha dolgoznál valamit és mellette levelezőn tanulnál egy másik szakon ha ezen nem lehet.

2021. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Azért ezt tanulom, mert ezt szeretném tanulni. Igen tudom, hogy sokáig tartott mire rájöttem, de ez van.

A félretett pénzem eltette az exem, mert elég jól kerestem korábban, csak a 3M megtakarításból nincs már semmi. Igen, csúnya szakítás volt, de abból is sokat tanultam.

Nem szeretném otthagyni ezt, örülök, hogy itt vagyok. Párkapcsolati szempontból kérdezem. Bár én is úgy gondolom, hogy leginkább az egyetem után működne az összeköltözés.

Attól, hogy 30 leszek, mire végzek, még mindig lesz bőven időm 70 éves koromig dolgozni, és inkább ebben dolgozom, mint abban, amit eredetileg tanultam.

2021. jan. 4. 10:52
 3/33 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2021. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
52%
Nyet
2021. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%

Nem jönnék össze veled. Nagyon furcsa lenne úgy járni valakivel, hogy én pénzelem őt. Zavarna a tudat, hogy legalább részben a pénz miatt van velem.

De nem is értem miként gondolod ezt. 60 ezret keresel havonta, ebből az albérlet felét sem tudod kifizetni és még nem ettél, rezsit sem fizettél!

Neked is be kell látnod, hogy ez az állapot tarthatatlan. A saját érdekedbe is! Gondolj bele, összejösz valakivel, rosszra fordulnak a dolgok, de nem tudod elhagyni, mert anyagi függőségbe kerültél.

A helyedben átiratkoznék levelező tagozatra és keresnék munkahelyet. Ha jól csinálod, a szakirányod területén helyezkedsz el, és így munkatapasztalatot is gyűjtesz az egyetemi évek alatt. A munkapiacon ezzel már hatalmas előnnyel indítanál.

2021. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon necces a dolog, sokmindentől függ.
2021. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

6. Szeretném kiemelni még egyszer, hogy nincs levelező tagozat ezen a szakon, nem véletlen.

Nem a pénzedért lennék veled. Én simán elvagyok otthon is, nem azért költöznék hozzád, hogy innentől kezdve legyen jó dolgom, otthon is az. Persze, ameddig rengesen dolgoztam és 300ezret kerestem hazaadtam pénzt, meg ekkor nem is volt necces összeköltözni, mert többet kerestem a páromnál.


De amúgy én is így gondoltam, hogy leginkább az egyetem elvégzése után lenne lehetőség összeköltözni. Csak több kérdés kapcsán is felmerült, hogy inkább több költséget állnának a pasik vagy inkább egy hosszabb (4-5 év) járogatós időszakban lennének benne.

Köszönöm, hogy megosztottátok a véleményeteket.

2021. jan. 4. 11:40
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

Kolis vagy? Vagy most hol élsz 60-ból?


Nem költöznék össze veled pár évig biztosan.

2021. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos volt ilyenben részem, es kibas zottul lehuzott stb atbas zott. Igy legyen barki is az, ketlem h megint belemennek ilyenbe. Nem azt mondom h te is ilyen vagy, csak sajnos semmi boztositek nincs ra h ha együtt vagyunk es végzel a sulival nem dobbantasz egybol. Reven mar meg lesz a szakmad es lesz munkad. Es ha ennyi sok pénzel segitenek az embernek az altalaban valaki agyara megy es teljesen ki kell magabol (ha felhouza ha nrm Hogy nem csak egy idoszakos penz forras lennek, exem nagyon megtudta jatszani magat es manipulalni. F/27 tobb mint 10millam banta es ketlem h visszaszerzem :(
2021. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen volt az előző kapcsolatom, bebútoroztam a lakását (amit örökölt), minden apró mütyűrt megvettem (értsd függönytől kezdve az utolsó kiskanálig mindent), kölcsönadtam a megtakarításom (3M forint), amit persze nem kaptam vissza. Az egész lakásból 1 szekrényt és egy ágyat kaptam, miközben tökre mást akartam volna, mindegy is, dühítő tényleg, az összes pénzem beleraktam, ő meg szépen hazavitt egy másik csajt...

Szóval megértelek 9-s teljesen.

2021. jan. 4. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!