Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk ti 22 évesen ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti 22 évesen ha már régóta együtt vagytok a barátnőtőkkel összeköltöznétek vele főleg úgy hogy egy városba is tanultok? Vagy ti szerettek inkább még ebben a korban függetlenebbek lenni?

Figyelt kérdés
Mert mi a barátommal már 4éve együtt vagyunk és egy városba is tanulunk,egy évvel kisebb nálam.Én eddig kolis voltam a barátnőimmel ő meg albis a haverjaival és most lenne lehetőségünk együtt lakni egy ismerősünk lakásában,de ő nem szeretne ezt így kijelentette,sőt inkább koliba akar jönni ,hogy társaságban legyen.Nem hibáztatom érte hisz tényleg fiatalok vagyunk csak én már azért vágyom el lakásba és nem akarok évekig koliban lenni vele.
2020. ápr. 11. 19:50
 1/5 Hellmano ***** válasza:
Szeret, azért buzulni a lakótársaival ezt meg kell értened. Ezért nem erőlteti a dolgot.
2020. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
23 évesen költöztem össze a párommal, 3 hónap kapcsolat után. Akar a fene egyedül lenni, ha van mit építeni és együtt könnyebb.
2020. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

A barátommal idén költözünk össze, ő 20, én idén 19.

22évesen már simán összeköltözhetnétek.

2020. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Ez még gyerek, keress egy saját lakással rendelkező FÉRFI partnert, vagy olyat, aki bérel neked, és ott tudtok találkozgatni!
2020. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szubjektív. Látod valaki 19-20 évesen erre vágyik, valaki meg 30 évesen se nagyon.

Emberfüggő, helyzetfüggő. Én speciel 20 vagyok (lany), másodéves egyetemista, de ha lenne egy kapcsolatom ami mondjuk 3-4 éves akkor sem költöznék össze a barátommal. Egyrészt mert tanulok és nincs jövedelmem és nem akarnám eltartatni magam, kiszolgáltatni másrészt mert fiatalnak érzem magam ehhez és számomra ez egy nagy lépés. Tehát nekem korai lenne holott nem tartom magam éretlennek.

En pl megértem hogy a barátod ilyen fiatalon nem akar egy ilyen komoly lépést megtenni, de látod másoknak meg kb ez a nonszensz. Szubjektív.

2020. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!