Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez mennyire normális két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális két felnőtt ember kapcsolatában?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi és egy nő több éve van együtt és együtt laknak egy albérletben, akkor mennyire normális, hogy minden hétvégére külön-külön hazamennek a szüleikhez? A hétköznapokat együtt töltik.

2021. jan. 22. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen normális. Sokszor volt, hogy a feleségem hazament a szüleihez pl vasárnapi ebédre, de nekem nem volt kedvem, nem értem rá, vagy fáradt voltam. Fordítva is előfordult.
2021. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális.
2021. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkinél mások a szokások, nincs szabály erre. Úgy csináljátok, ahogy nektek jó. Egyik barátnőmék ugyanígy vannak, mint ti, a másik meg egyik hétvégén a csaj szüleihez mennek, másik hétvégén a srácéhoz.

Ha neked ezzel problémád van, akkor beszéld meg a pároddal.

2021. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy, hogy a teljes hétvégét a szüleiknél töltik vagy mondjuk csak ebédre megy át. Ha az első, akkor én a minden hétvégét túlzásnak érezném.
2021. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Hat en nem vagyok nagy hazajaro tipus 1 eve es 1 honapja nem voltam haza, nem azert mert nem akartam hanem mert ezer kilometerre lakok toluk es mert a covid miatt kb nem lehet semmit.

Ha kozelebb laknek se jarnek hetente haza, nekem kevesebb az igenyem.


Mindenki mas, van akit naponta beszelget a szuleivel telefonon stb, nekem az is 2-3 hetente boven eleg...


Szoval azt mondanam ha mindketten ilyenek akkor semmi gond sincs

2021. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is így szoktam és a párom is. Igaz, csak pár hónapja lett közös albérletünk. Egy hétvége kimaradt, de amúgy így szoktuk.

Igazából én valahogy egyszerre érzem furcsának is és soknak, de amúgy meg jónak is érzem, mert azért egy hétvégét én is szívesen eltöltök édesanyámmal, főleg, hogy sajnos édesapám már nincs közöttünk szóval csak én vagyok neki meg tudom, hogy ki tudja kivel mikor mi történik, apukám is váratlanul hunyt el.

Az ő édesapja meg beteg, kezelésekre szorul, így jobban elfogadom a helyzetet.

2021. jan. 22. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen elfogadható,mindaddig lesz ez egyébként is így amíg nem lesz gyerek. Szülő vagyok,a gyerekemék így járnak haza. Ha programjuk van nem jönnek,ha ünnep van mindkét szülőnél töltenek együtt is időt. Részemről sosem volt elvárás ez,de örülök,h így van. Home officeban dolgoznak,a vírustól óvjuk magunkat/egymást,és volt,hogy emiatt ritkábban jöttek. De részünkről így természetes mindez. Egészséges kötődés van köztünk.
2021. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!