Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért alszik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alszik a barátnőm egésznap? Beteg lehet? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nekem ez már nem tetszik hogy egésznap alszik. Ha felebresztem max fel órát van fent és megy vissza feküdni azt mondja hogy álmos. 4 napja van ez.

Ma reggel hányingere is volt.


2021. jan. 31. 22:31
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk engem egyszer egy sima influenza döntött úgy le a lábamról, hogy keltegetni kellett azért is hogy igyak, ne száradjak ki. A nevemet se tudtam. Napokig csak aludtam. 4 napja tart... senki fejében nem fordul meg a legevidensebb lehetséges ok, az akut vírusbetegség (most mindegy covid vagy más)?
2021. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%

#11:

Nem írta, hogy lázas lenne, vagy lenne egyéb tünete.

2021. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%
12. Én sem írtam hogy nekem volt...csak az alvás...
2021. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
85%
Lehet elkapta a koronavírust. Fáradtság az egyik legjellemzőbb tünete. Érdemes lenne felhívni háziorvost.
2021. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
96%

Ha késik a menzesze, mindenképp teszt. Drogériákban, gyógyszertárban, szupermarketben is lehet kapni.

Ha pozitív, irány a nőgyógyász. Ha negatív, akkor meg telefon a háziorvosnak.

Majd írd meg, mi lett.

2021. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Nem akar tesztet csinalni
2021. febr. 1. 08:04
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Késik a menzesze? Ha decemberben 24. körül volt neki az utolsó és alapból pontos szokott lenni akkor az már felvetheti a terhesség alapos gyanúját a többi tünet mellé.

Miért nem akar tesztelni?

Ha homokba dugja a fejét az nem segít!

2021. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
70%

A hányinger plusz fáradtság lehet covid tünet, akár más feltűnő tünetek nélkül is.


Plusz egy betegség akár a ciklusba is belekavarhat, nekem legalábbis volt, hogy amiatt késett.

2021. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem a teszttől lesz terhes, viszont ha netán terhes, az nem olyasmi, ami majd elmúlik, ha nem foglalkozik vele. 500 forint körül már lehet kapni, nem fáj pohárba pisilni és 2 perc alatt kiderül, az-e a baja.
2021. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
81%
Ennyiből nem lehet biztosra megmondani, épp ezért nem ártana felkeresni egy orvost. Lehet depresszió, lehet terhesség, lehet valamilyen betegség.
2021. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!