Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért alszik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alszik a barátnőm egésznap? Beteg lehet? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nekem ez már nem tetszik hogy egésznap alszik. Ha felebresztem max fel órát van fent és megy vissza feküdni azt mondja hogy álmos. 4 napja van ez.

Ma reggel hányingere is volt.


2021. jan. 31. 22:31
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
59%
Attól még hogy nem tesztel, az eredmény a hasában van.
2021. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
88%

Igazából bármi lehet, de ha a covid előtti időkre gondolok akkor a terhesség vagy a depresszió jut eszembe.

A terhességem első harmadát végig tudtam volna aludni, illetve volt egy 3 hónapos depressziós időszakom még egyetem alatt, akkor is egész nap aludtam, kedvem sem volt kikelni az ágyból, vagy úgy bármit csinálni.

2021. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
95%
Az elég gyanús, hogy nem akar tesztet csinálni.
2021. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
95%

Vegyél neki legalább 2db tesztet,különbözőket.

Ha minden oké nem terhes akkor tovább kell kutakodni,fogadd meg az előttem lévő tanácsait,sok sikert.

2021. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
44%
9 hónap múlva kiderül valóban terhes volt-e.
2021. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
51%
amúgy lehet a front. Szellőztesd ki a lakást, csinálj neki kávét, addj okot neki, hogy inkább az ébrenlétet válassza az alvás helyett(lepd meg valamivel).
2021. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
10%
ja és beszélgess vele. Mondjuk általános bullshiteket nyugodtan mondhatnál neki, hogy az ember a legszebb éveit elpazarolja hülyeségekre, amiben van némi ráció.
2021. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
77%

Hát mi történt vele mostanában, volt valami amiben nagyon elfáradhatott? Van más tünete ezeken kívül?

Pl én is ilyen vagyok mostanában, de azért mert múlt pénteken ért véget a vizsgaidőszak és ennyire kifáradtam a hajtástól és a stressztől, hogy alváson kívül képtelen vagyok bármi mást csinálni.

Szóval millió oka lehet, többet kéne tudni

2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg apuka lettél.

Vagy más lett apuka. Azért nem akar tesztelni.

2021. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
29%
Megcsípte a cecelégy.
2021. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!