Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tervezek összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezek összeköltözni a barátommal pár hónapon belül, mennyit és mit kéne beleadnom? A törlesztőjébe is?

Figyelt kérdés
Nyilván a rezsi felét bele fogom adni, mert ott fogok lakni és ugyanúgy fogom használni a vizet, gázt és áramot, de neki hitel van a lakásán és ezen gondolkoztam, hogy akkor abba most bele kell adnom, ha úgysem lesz semmi a nevemen? Nem is várom el, hogy valamennyi részét rám írja és alapból nem vennék a nevemre hitellel terhelt dolgot.
2021. febr. 24. 10:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
A hitelbe nem kell beleadnod, az az ő hitele, az ő felelőssége. A lakással kapcsolatos többi költségen illik osztozkodnotok, rezsi, kaja, szórakozás.
2021. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

HA akarsz, és HA ő elfogadja, akkor a rezsibe szállj be!


Viszont a hitelbe NE fizess semmit!!! Pláne ne írass/ne engedd íratni!!!

Szétmentek, oszt' xopol vele. Fizesse csak ő, ha ennyi esze volt, hogy felvette!

2021. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Hitelbe nem kell, ha pedig igen akkor azt szerződésbe kell doglalni hogy legyen részed belőle.
2021. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
6%

1.-nek.


Miért írod ezt: "A lakással kapcsolatos többi költségen illik osztozkodnotok, rezsi, kaja, szórakozás." Szerintem nem, a srác fizesse ezeket, ő a férfi...vagy mi. Másképp ennyi erővel egy barátnőjével is összeköltözhet a kérdező.

2021. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Te hibbant vagy 4-es.
2021. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

A hitelbe nyilvánvalóan semmit sem kell beleadnod, hiszen nem te vetted fel és nem a tiéd a lakás.


A rezsit szerintem közösen kéne megbeszélnetek. Alapesetben én is úgy voltam vele, hogy a felét kifizetem, amikor összeköltöztünk, de az én párom például egyáltalán nem engedi, hogy bármennyit is beleadjak, mert szerinte az ő dolga férfiként ezt megteremteni. Ahány ember, annyiféleképpen gondolkodnak.

2021. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%

5.-nek.


Miért lennék hibbant? Ha a srác barátnőt akar, akkor barátnőt akarjon, de lakó és hiteles - adós társat.

Tudod, "Ha majmot tartasz, teljen banánra is!"


4. voltam.

2021. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
Közös kasszán vagytok?
2021. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
4: 1. válaszoló vagyok, szerintem egyáltalán nem fair, hogy a pasi fizessen mindent... miért? Ha mindketten dolgoznak, mindkettejüknek van fizetése, közösen esznek-isznak, szórakoznak, ezek nem csak a férfi kötelességei! Ezt nőként mondom, sosem vártam el, hogy a párom fizessen mindent, nem is fogadnám el.
2021. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%

Én kifizetném a teljes rezsit. Még így is beljebb vagy, mint ha albérletet fizetnél. Az élelmiszereket, tisztitószereket meg felesben.

Ha jól sikerül az együttélés újratárgyaljátok, ha meg nem nincs miért köpködni.

2021. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!