Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Incel vagyok, ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel vagyok, ha nem volt még barátnőm, de komolyabban nem is ismerkedtem személyesen és semmi rosszat nem kívánok egy nőnek sem, nem utálok egy nőt sem?

Figyelt kérdés
24F
2021. febr. 28. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Mi az az Incel?
2021. febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem mondanam.

egyreszt 24 evesen szerintem meg nem olyan keso a dolog, sokan 25-26-27 evesen vesztik el, a legtobb incel tipikusan 30 feletti.

mareszt meg az incelek a noket hibaztatjak, meg a helyes ferfiakat, ha te nem ezt teszed, akkor nyugi, nem fog senki leincelezni.

2021. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az incelek nőtlenségi döntését a kudarc megelégedése motiválja - elegük lett. A rövidítés is arra utal, hogy a cölibátus nem teljesen önszántukból döntetett.


A leírásod alapján a tiéd önkéntesnek tűnik. Te nem kiégtél, hanem szimplán nem csinálod.


A "még nem volt barátnőm" kifejezés ráadásul azt sugallja nekem, hogy később szeretnél. Így a cölibátus fele sem stimmel.


Az én ismereteim alapján nem vagy incel.

2021. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
A szó eredeti jelentése már rég eltávolodott a valóságtól. Az incelek egy magukon kívül mindenkit gyűlölő szekta. Attól nem leszel incel, hogy még soha nem volt barátnőd.
2021. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy incel ha annak tartod magad. Döntsd el.
2021. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy az!! És biztos, hogy lesz barátnőd, nyugi (ha szeretnél majd).
2021. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!