Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyabban érdeklődik, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabban érdeklődik, vagy csak szexet akar? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha érdeklődik és kíváncsi velem kapcsolatban mindenre(kivéve a szexuális tapasztalataimra), beavat szép fokozatosan a saját életében történt dolgokba(zárkózottabb típus), nem nagyon tesz szexuális utalásokat( csak néha viccből), nem nyomul, amikor először beszéltünk kicsit zavarba jött... stb.


Mennyi az esélye hogy csak szexelni akar?


2020. okt. 20. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
23 százalék.
2020. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi! le is jegyzem a naplómba! :))
2020. okt. 20. 22:09
 3/16 anonim ***** válasza:
50%, vagy igen, vagy nem.
2020. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Mi ezt innen honnan tudjuk? De most komolyan
2020. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam :) De inkább saját tapasztalatok érdekelnének. Hogy viselkedik egy férfi, amikor tényleg komolyabban érdeklődik. Eddig majdnem mindig tudtam ki az, aki komolyabban érdeklődik, de úgy voltam vele hogy tök m1, majd alakul... És általában mindegyik többet akart. De tőle valahogy rosszul esne... nem tudom miért.
2020. okt. 20. 22:23
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves négyes, ha sejtésed nincs, akkor ne írj, köszi :) Biztosan vannak rajtad kivül olyanok, akik voltak olyan szituációban, ahol nem volt egyértelmű hogy mi akar a másik, de majd még is kapcsolat lett a vége.. Ilyen esetben csak voltak valami erre utaló jelek. Nem egy ördögtől való kérdés ez..
2020. okt. 20. 22:25
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Aki zavarba jön a személyes beszélgetéskor, az nem egy nagy csajozógép. Az ilyen pasik meg nem csak a szexre hajtanak.

"De tőle valahogy rosszul esne... nem tudom miért."

Te kezdesz szerelmes lenni belé?:)

2020. okt. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Én komoly kapcsolatot keresek. Hasonlóan ismerkedem mint akit fent említettél.

Nők hamarabb előjönnek a szexuális tèmákkal mint azt én tenném. Vagyis igazából én ezt fel sem hoznám ismerkedés alatt. Vicc szinten sem. Inkább az érdekel hogy milyen a nő belsőleg, lelkileg, személyisége, passzolnánk-e hosszú távon....


Szerintem minden vicc félig igaz. Ha valaki folyamatosan ilyeneket nyomat, ott valószínűleg jobban érdekli a szex mint te.

Ennél a fickónál pedig szerintem az van , hogy TE érdekled.

Remélem hogy így van, és összejöttök.😊

2020. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Elég nagyszájú gyerek amúgy... nem áll tőle távol a szex téma sem. De velem nem nagyon firtatta, ami kicsit fura belőle kiindulva.

Csak az első pár percben pirult el amikor először beszéltünk. Utána már sikerült visszalendülni a normál kerékvágásba, de nekem már az is imponáló volt hogy sikerült kiváltanom ezt is :D

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

2020. okt. 21. 11:19
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Van ám olyan is, hogy annyira tetszik egy csaj, hogy mindegy milyen az ágyban, ha nagyon rossz akkor is akarjuk.
2020. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!