Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet kezelni a felteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni a feltekenyseget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Parom feltekeny-tipus ami az utobbi idoben kezd durvabb mereteket olteni.

En egyaltalan nem vagyok ilyen, es egyre nehezebben viselem turelemmel a dolgait..

Ha oktatason voltam delelott ahol ket oraig nem beszeltunk, mar gyanusitgat hogy furcsan beszelek, felriad almabol hogy en ott ot megcsaltam, ha nem szexelunk mindennap, es a kihagyas kozott en nem masztizok, azt mondja nem normalis es biztos faszim van.


Nem hagyom neki ezt az egeszet de az utobbi idoben mar kezdek belefaradni ebbe.

Nagyon szeretem, de egyebkent sem vagyok eljaros tipus, ebben a nagy karantenban meg annyira sem, ha tehetem vele tartok, rengeteget dolgozik nem sokszor tudunk kozos idot eltolteni az esteken kivul.


Hogyan lehet az ilyet kezelni?

Nem vagyunk mar tinik, 25-30 evesek vagyunk es 2 eve egyutt is elunk


2021. febr. 28. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem neked, hanem a párodnak kène kezelnie, mert beteges. Te annyit tehetsz, hogy elhagyod, mielőtt mèg durvábbra fordul a helyzet, mert tuti az lesz a vège.
2021. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Vagy sürgősen változtat, vagy leves. Harmadik lehetőség nincsen.
2021. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô ! Egy féltékeny férfi egy „csapàs“! Jobb, ha idôben megszakitod vele a kapcsolatot!
2021. márc. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegileg gallyra fog vágni, szépen majd eltilt mindentől és bezár a négy fal közé. Erre van szükséged?
2021. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen bekattantakból lesznek a bántalmazók.
2021. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Mondd neki, hogy vegyen el feleségül! Láncold hozzá önmagad. Öntsd rá a közös jövőtök tervezgetését! Fáraszd le! Meglátod, maga fogja keresni a nyugalmat.
2021. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz, hidd el! És hagyd el!
2021. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!