Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kezelni a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni a féltékenységet?

Figyelt kérdés
A szabad időnk 90%át együtt töltjük, a maradék 10ben pedig vagy csajokat jelöl, vagy képet küldenek egymásnak, vagy beszélgetnek. Újonnan szerzett lánybarátok, én megértem. De nagyon frusztrál hogy amikor nem vagyunk együtt folyton velük beszél képcserézik stb. Hogyan kezelitek a lánybarátokat?

2020. júl. 29. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Most jönnek a válaszok, hogy dobjad. 3...2...1...

Más válasz nem is lesz. 🙂

2020. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az első viccre veszi, de tényleg ez a megoldás. Mondjuk ha olyan buta vagy, hogy eddig is engedted, akkor most már nem mindegy?
2020. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Na ez tök jó, akkor neked is lehetnek fiúbarátaid. :) Már le se kell vele feküdnöd ha találsz valakit aki jobban tud döngetni.
2020. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Dobd ki sztm is! 10en éves barátok még oké, de új emberek sztm ne férjének bele. Nálam legalábbis nem fér bele.

Ez a képcserélgetés meg pláne!

Vagy te is keress férfi barátokat!

N28

2020. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csúnya nincs közöttük!? Keresi a következőt...
2020. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Páromnak régebben voltak lány barátai, de amikor összejttünk már magától nem kereste őket, mert már nem akarta másnak kiönteni a gondolatiat érzéseit, csak nekem.

Nekem is ugyanígy volt a fiú barátaimmal. Nem egyik napról a másikra, de szépen lassan lekoptak.

Mostmár kb csak úgy van ellentétes nemű barátunk, hogy egy másik pár, és duplarandizni szoktunk.


Szerintem beszéld meg vele, hogy neked ez rosszul esik, féltékeny vagy hogy miért ennyire fontosak neki más lányok is. Pl találkozhatnátok együtt is, hogy hátha neked is a barátnőid lesznek. Ha nem sikerül valami kompromisszumra jutni, hogy mindettőtöknek jó legyen akkor szakíts.

2020. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, legfőképp neked kedves utolsó
2020. júl. 29. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy 10en éves barátságot nem dobnék el egy ferfiért, legalábbis nekem olyan barátok ők, akik tényleg mindig mellettem voltak támogatta!

De újak nem kellenek.

N28

2020. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Féltékenység: tanuljuk meg kezelni! - HáziPatika

www.hazipatika.com › Psziché › Család › Cikkek

2005. jan. 1. - A féltékenység ellen nincs védőoltás, ezért jobban tesszük, ha ... egymást kergető, irracionális gondolatokat, amelytől valóban szinte meg lehet ...


5+5 tipp a féltékenység leküzdésére | ELITTÁRS

www.elittars.hu › magazin › feltekenyseg-lekuzdese

Olvassa el az ELITTÁRS tippjeit, hogyan birkózhat meg a féltékenységgel! ... természetes, azonban nagyon fontos, hogy tudjuk a megfelelő módon kezelni azt. ... A féltékenységgel folytatott küzdelem során érdemes lehet magunkba nézni, ...

2020. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!