Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban élő férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak! Mennyivel lövi meg a költségvetésetek mióta van barátnőtök, összevetve olyan időszakkal amikor szinglik voltatok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Neked nem mindegy? Úgyse lesz soha nőd. :D
2021. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Lány barátommal vagyok együtt egy ideje, de nem kapcsolat konkrétan csak együtt élünk és szexelünk de kb 150.000 Ft-ot költök rá havonta. Ja é semennyire se.
2021. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
#2 A 200 ezres fizudból? Nincs pasi, aki ennyit költene a nőjére, összeköltözéskor viszont feleződnek a költségek.
2021. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2: mi kerül 150 ezerbe rajta havonta?
2021. márc. 10. 20:36
 5/19 anonim ***** válasza:
6%

3!

Dehogy felezodnek. Valamire ferfi eltartja nojet!

2021. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

#3 Nem, a dupláját keresem kb, mert mérnökként dolgozom egy nagyvállalatnál.


#4 Semmi különös. Teljesítem minden vágyát. Próbáljuk élvezni az életet. Mindennap rendelünk kaját. Megveszem neki amit szeretne.. igazából ha lenne nyitva bármi elmennénk sok helyre és élveznénk az életet. De így pl hétvégente csak kirándulni szoktunk. De sokszor veszek neki ezt azt amit szeret, meg ruhát is. Sőt múltkor vettem neki egy tök drága táskát. Bár nem tudom milyen áron mozog egy női táska de 25.000 Ft volt. Én magamnak nem vennék ennyiért.

2021. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem inkább több maradt a kasszába. Még úgy is, hogy jobb kecóba költöztünk. Sokat spórolunk a házi koszttal, anno rendeltem. Mosással, mióta ő mos kevesebb vizet pacsálunk. Neki mindenre van valami praktikája, alapból is takaros.

Én kb. 80 ezret spóroltam rajta még akkor is, ha belevesszük a virágokat, a randikat.

2021. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy egy nő akkor tényleg plusz kiadás, ha csak udvarolgatsz neki, de nem éltek együtt. 🤔
2021. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

6: Tehát 400 nettóból 150 et költesz csak a nőre? Brutal...


Gondolom nem is dolgozik ugye?

2021. márc. 10. 20:53
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mivel albérletre nem kell, mert van saját házam amit a szüleimtől örököltem. Autóra nem kell költeni csak üzemanyagra. Nincs hitelem meg semmi ilyesmi. Így kb csak a rezsire kell. Így is marad hónap végére kb 80-100 ezer forintom..
2021. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!