Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan kezeljem jól ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem jól ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Páromnak volt már egy házassága, 2 éve vált el, van egy közös gyerekük. Mi pár hónapja ismerkedtünk meg, mostmár együtt is élünk az én lakásomban. Mivel elég komolyan tervezünk együtt, eljött az ideje, hogy a gyerekkel megismerjük egymást (eddig az anyuka nem engedte), hétvégén eljön majd hozzánk. Picike a lakás, fogalmam sincs, mit csinálhatnánk 30 négyzetméteren hármasban, elmenni sehova sem lehet covid miatt, max sétálgatni, van valami ötletetek, javaslatotok? Köszi!
2021. márc. 24. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kortól beállítottságtól függően: társasjátékok, ha xbox vagy ps, vagy képzőművészeti játékok, tölts le meséket
2021. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy mennyi idős a gyerek, de nem feltétlenül kell otthon maradni. Kirándulni lehet még mindig, ha jól tudom. Keressetek a közeletekben egy nem túlságosan látogatott helyet, menjetek oda, vigyetek szendvicset, stb.


Másik jó megoldás a társasozás, azt minden gyerek szereti.

2021. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azt nem írtam, bocsánat, 14 éves lány :)
2021. márc. 24. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább mozi otthon
2021. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuh, hát nem lesz piskóta, a 14 éves lányt kétlem, hogy lekötné a társas vagy a sétálgatás, kb az a legrosszabb kor, legalábbis magamból kiindulva :D Szerintem az otthoni filmezés nem rossz, puhatolózd ki a párodnál, hogy a lány milyen filmeket szeret és ha van elég hely, mozizzatok. Ezt úgy értem, hogy ha van egy nagyobb kanapé meg tv, amire rákötheted pl a laptopot.. mert egy laptop előtt nyomorogni 3-an megint nem túl kényelmes. Vásárolj be mindenféle nasit, gumicukor, nachos, popcorn stb, próbáld megadni neki az eredeti mozizás élményét.


Ha nem egy nagy filmes, akkor menjetek el mekibe, kérjetek elvitelre és üljetek ki valami parkos helyre, ez nincs tiltva és hátha picit jobb idő is lesz addigra.


Végső esetben működhet a társas, én imádtam tiniként is a gazdálkodj okosant meg a monopolyt, de az uno is jó lehet, vagy az activity. Nagyon függ attól, hogy a lány mennyire normális, lehet-e vele jókat beszélgetni vagy épp éli a lázadó "utálom a szüleimet" kamasz időszakát...


Hajrá.

22n

2021. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, gondolkodtam én is filmen, csak hát ugye ez lenne az első találkozás, inkább beszélgetni, ismerkedni szeretnék, az meg filmnézés közben nem megy :D Gondoltunk már arra, hogy elvitelre valami ebéd, cukrászda, és kiülni parkba, ha jó idő lesz. Köszi :)
2021. márc. 24. 12:27
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
24%
Ne éld bele magad hogy ez rózsaszín felhő élmény lesz és barinőztök majd,lehet az anyja azért engedi végre mert azt akarja h éket verjen közétek..
2021. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!