Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párotok hogy viseli a munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok hogy viseli a munkahelyi problémákat? Ott tudod hagyni a feszkót?

Figyelt kérdés

Szeretem a munkám, de időnként előfordul hogy egy vagy két kolléga fel idegesít, és nyugtalan/ideges leszek, és sajnos nem sikerül mindig ott hagynom a feszültséget.


Általában azon idegesítenek fel, hogy én dolgozom mint az állat, ők meg tök lazán elvannak bárhol,dolgukat nem végzik,másba bele kötnek, és eszükbe se jut engem leváltani vagy arra gondolni hogy 10-11 órát nem bírok ki éves, ivás, és mosdó használat nélkül. Egyedül én vagyok olyan helyen, hogy nem tudok elmozdulni ha le nem váltanak. Tudjátok, a tipikus önzőség és beképzeltség egy régi dolgozónál.



A lényeg, hogy a páromtól kértem, hogy ha haza érek adjon időt hogy kicsit szusszanjak, egyek és megfürödjek, közben lenyugszom, nekem az tényleg hat, de nem hagy békén, inkább provokál. Mindegy neki mivel.

Egyből az a dolga, hogy belém köt, akár több dologgal is, nekem meg az eleve teli fejemnek, a kimerültségtől és hogy éhes vagyok sok. Nálatok hogy működik?



2021. márc. 30. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem tisztességesen akartad elrendezni, hiszen nem rajta akartad levezetni, hanem hagytál volna magadnak énidőt, míg lemegy a feszültség.

Én is nehezen hagyom el a munkahelyi feszültséget, sőt én szeretem is kibeszélni magamból, jólesik ha a párom meghallgat.


Szerintem próbálj meg vele beszélni még egyszer erről higgadtan és fejtsd ki neki, ilyenkor mire van szükséged.

2021. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már százezerszer próbáltam de nem érti meg. Ettől a provokálástól csak jobban felmegy a pumpa, én meg le nyugodni akarok.

Ez annyira nagy dolog? 😕

2021. márc. 30. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt én hosszú távon marhára nem tudnám elviselni. Nem igaz, hogy nem érti meg, főleg, hogy meg is kérted. Ő nem dolgozik?
2021. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Az ő érdekében.
2021. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott a saját érdekedben, ebből még baj lesz netán dührohamot kapsz ..
2021. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Dolgozik, de nem kell sokat bejárnia, ilyen a munkaköre, így több időt tartózkodik itthon.

Igyekszem hogy higgadt maradjak ilyen helyzetben, de nem mindig sikerül. Nagyon ki tud hozni a sodromból. Volt rá példa, nem tagadom hogy üvöltöttem vele, hogy hagyjon már békén. Néha már olyan ideges vagyok ettől, hogy már az agyvérzés kerülget kb.

2021. márc. 30. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi nem hagyjuk ott, hanem nálunk bevett szokás hogy mikor mindketten hazaérünk, akkor egy félórát beszélgetünk és "hisztizünk", panaszkodunk. Utána minden jobb. :D

Sokak szerint nem szabad panaszkodni, de nekünk ez pl. segít levezetni a feszültséget, ha kiadom magamból a páromnak hogy pl. mekkora idióta a főnököm, ő meghallgat, akkor sokszor sikerül is lehiggadnom, a nap további részében békében, nyugalomban tudunk létezni. Most főleg örülünk, hogy jön a jó idő, ilyenkor kiülünk a kertbe egy sörrel, kávéval, bármivel, és egy rövid "rage-partyt" tartunk. :D

2021. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mentálisan kezdesz megbetegedni, van mód rá hogy valahol le vezesd a feszkot ? Lehet le kéne tornázod picit otthon munka után, ha pihentél egy 20 percet.
2021. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7., Nálunk sajnos ez nem válik be. 😔 Sőt, megállás nélkül, szinte levegő nélkül képes mondani mondani mondani.

8., Sajnos nincs lehetőségem rá, sokszor dolgozom egész nap, elég fáradtan. Örülök ha lefekhetek sokszor. Egyébként ha van időm akkor mozgok, eljárok sétálni, plankingelek, guggolások, kitörések, bármi ami le fáraszt.

2021. márc. 31. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Át kell állnod agyban az otthonlétre. Én is ilyen vagyok. Ennek nálam két útja van. Vagy kibeszéljük a férjemmel a napunkat és mindenki jól kipanaszkodja magát, vagy csendes hangulatom van, amikor csak bambulnék a semmibe egy darabig.

Ezt neked kell megértetned vele. Hosszútávon csak úgy működik, ha ebben partner.

2021. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!