Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 15 év korkülönbség soknak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, hogy mennyire lehet működőképes egy olyan párkapcsolat, ahol a nő fiatalabb (20-as éveiben járó), ugyanakkor éretlenebb, szinte még semmit sem ért el önerőből, nem is nagyon szeretne.Mind karrier, mind háztartás és minden szempontból eléggé kezdetleges. Ami van neki, mindent a szüleinek köszönhet és még a barátnőkkel iszogatunk, telefonunkat nyomkodjuk-korszakát éli.


Ezzel szemben adott egy gyermekkel rendelkező, érett férfi, aki már elég sok dolgot megélt, sok dolgot letett az asztalra. Mind karrier, mind lakás és autó szempontból. Mindezt saját magának megteremtette, túl van egy váláson és sorolhatnám.


Az elején természetesen működőképesnek gondolom, de szerintem idővel előjönnek olyan ellentétek, kiforratlan dolgok, amik által nem hiszem, hogy hosszútávú lehetne a kapcsolat.

Közös gyermekvállalás esetén, hogy lehet kezelni azt, hogy apucinak már mástól van egy gyereke stb...


A hangsúly leginkább nem is a korkülönbségen van, mert véleményem szerint működőképes lehet a dolog, ha a fiatalabbik fél eléggé érett, de ebben az esetben ez nem mondható el. Én ezekben az esetekben úgy érzem, hogy sok nő a könnyebb utat választja, hiszen egyszerűbb egy olyan férfival lenni, akinek már megvan mindene, így neki szinte alig kell tenni valamiért, csak legyen csinos és szép.


Érdekelne a véleményetek, esetleg saját tapasztalat, hogy ki-mit gondol erről. Ebben az esetben a férfi oldal is érdekel, hogy mit várnak egy fiatalabb, önállótlan nőtől, ha egy olyan nővel nem működött, aki sokkal komolyabb volt és gyermeket is szült neki.


Illetve nagy általánosságban és az ismert emberek körében is észlelem, hogy egyre több a nagy korkülönbség, szinte divat lett.



2021. ápr. 2. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ezt még megpróbálni is kár lenne 🤷‍♂️
2021. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Eléggé
2021. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Nem.
2021. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Sok. Fiatalos vagyok, de nem hiszem, h ki tudnek jönni párkapcsolati szinten egy 20onéves csajjal.

(Én pasi vagyok, 37 leszek 2 hónap múlva, de nálam csak 30-on túliak jöhetnek szóba. De ha szűkítjük a kört, a nálam idősebb hölgyeket kedvelem, egészen 50ig.)

2021. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
A legtobb no 30 felett is ennyit tud csak felmutatni.
2021. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon sok.

Nem kizárd, hogy működik, de ehhez a nőnek nagyon érettnek kell lennie és a pasinak iszonyatosan infantilisnek. Gyakorlat inkább az lenne, hogy pincsi kutyája lennél a fickónak, nem egyenrangú párja.

2021. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne kezdj bele! Nem a kor, hanem a használt, azaz gyerekes pasi miatt.
2021. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem.
2021. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek gond.
2021. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyénfüggő.

Van aki halál boldog a 15 évvel idősebb párjával kölcsönösen, mást meg zavar.

Én személy szerint az utóbbi tábort erősítem, nem szeretem a nagy korkülönbséget, számomra max 5-6 év ami belefér.

Igaz, nálunk az én javamra van 3,5 év , a férjem fiatalabb kicsit. Viszont nagyon jól működik 11 éve:). Másokat meg az zavarná ha a férfi fiatalabb/ vagy a nő idősebb.

Én nem jöttem össze soha ilyen 8-10 évvel vagy még több évvel öregebb pasival és soha nem is akarnék, részben a koruk miatt is, ( együtt szeretnék megöregedni életem szerelmével, nem 15 évig élni utána özvegyen, ha egymód van rá, ezt elkerülöm, ) részben meg azért mert aki több évvel idősebb, vagy volt már házas, vagy van gyereke, és ezekből nálam egyik se opció.

Azért egy gyerekes pasi, hát, én nagyon átgondolnám a helyedben, hogy megéri- e. Nekem ez pl elképzelhetetlen lenne.

35/N

2021. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!