Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nagyon szeretné hogy összeköltözzünk?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt és már fontolgatok egy esetleges lánykérést, mindketten szeretnénk esküvőt végre. Én 19 éves koromtól külön élek a szüleimtől, ő náluk él, és a minap felvetette hogy költöztünk össze.

Egyrészt sem én, sem a szüleim nem hívei az ilyesminek, másrészt a ház nem az enyém, hanem a szüleimé, ahol lakok.

Mondtam neki hogy ez nem a legjobb ötlet, de ő nagyon szeretné. Kéne valami kompromisszumos megoldás...



2021. ápr. 5. 09:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem költöztök össze?
2021. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem költözött hozzád 19 éves korodban?
2021. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:

1

Mert sem a szüleim, akiké a ház, sem én nem nagyon helyeslem.

2

Jesszus 😂😂

2021. ápr. 5. 09:42
 4/68 A kérdező kommentje:

2

Fel sem merült 😂😂

2021. ápr. 5. 09:43
 5/68 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de hogy akarod elvenni őt anélkül, hogy együtt éltetek volna?

Miért nem helyeslitek?

2021. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen természetes, hogy szeretne együtt élni, azt nem értem, miért ellenzitek ennyire? Nem kedvelik őt a szüleid? De téged akkor sem értelek, nem szeretnél többet vele lenni? Megosztani a mindennapokat?

És ez remek főpróba a házasságra. Én együtt élés nélkül el se jegyeznêm a párom.

2021. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

5

Együtt élünk majd ha összeházasodtunk.

2021. ápr. 5. 09:52
 8/68 A kérdező kommentje:

6

De,kedvelik. Nem erről van szó. Mi konzervatívabb család vagyunk. Majd megosztom vele a napokat ha összeházasodtunk. Akkor lesz elég időnk.

Szerintem nem túl erkölcsös ez, de persze nem az én véleményem a mérvadó. Csupán én ezen értékrend szerint élek.

2021. ápr. 5. 09:54
 9/68 anonim ***** válasza:
100%

6 év után teljesen normális, hogy előre akar lépni. Meddig akarsz egyhelyben toporogni?

Eljegyzés? Aztán mire? Hiszen összeköltözni se akarsz.

24 éves, azt érzi, hogy nem haladtok sehova, nem elég fontos neked. A szüleid helyezed előre.

Szerintem szakítani fog. Teljesen jogosan, ha te még ott tartasz, hogy kompromisszumot akarsz, közös életre 6 év után sem vagy kész.

2021. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
99%
Szexuális életet éltek?
2021. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!