Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agresszív férj?

Figyelt kérdés

A férjemnek néha vannak kitörései, és elég agresszív tud lenni. Velem szemben nem, engem nem bánt, csak tárgyakat. Pl mérgében eltöri a telefonját, kitöri az ablakot, ilyesmik.

Kb 3 éve már tapasztalom ezt, nem valószínű, hogy változni fog..

Ti mit tennétek? Együtt maradnátok?

Közös minden, gyermek is van, szeretjük egymást, de néha kezd sok lenni így nekem.



2021. ápr. 9. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Keressen fel egy jó pszichológust vagy keressen olyan sportot ahol levezeti a feszültségét, ha nem teszi később rajtad fogja.
2021. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Most még nem téged, titeket üt meg, de ennek is el fog jönni az ideje. Ha teheted minél hamarabb szabadulj meg tőle, még mielőtt tragédia nem történik.
2021. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem látunk bele a kapcsolatotokba, de első leíràsra látszik, hogy a férjednek indulatkezelési problémái vannak.


Nem biztos, hogy ezt rajtatok fogja levezetni később, de lehetséges, az, hogy három éve előfordulnak ilyen esetek (és gondolom, hogy az utóbbi időben egyre sűrűbben), szintén nem bíztató jel.


Egy pszichológushoz érdemes lenne elmenned, akár párkapcsolati tanácsadásra is, ha a férjed magától nem akar elmenni, akár olyanhoz, ahol külön-külön is foglalkoznak veletek.


Illetve lehet, hogy érdemes a NANE-val is beszélni, ők sokkal több hasonló esettel találkoznak, mint egy átlag ember, illetve segíthetnek kitalálni egy menekülési tervet.

2021. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Láttam hasonló szituációt. Általában így akkor viselkedik egy férfi ha valami kilátástalanság vagy reménytelenség van az életében és az tudatosan, vagy tudat alatt nagyon bátnja, nyomasztja. Az aggresziónak oka van. Meg kéne ezt beszélned vele, hogy valamit ezzel kellene kezdenetek mert téged ez megijszet, kikészít. Ha szeret titeket, akkor lehet észhez tér, vagy kezelteti magát. Nyilván nehéz úgy tanácsot adni, hogy nem látunk a fejébe elég nehéz.
2021. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Ugyan már, a legtöbb férfi küzd ezzel a problémával élete során. A megoldást végül általában az jelenti, hogy mire elérik a 4-5 éves kort, az idegrendszeri érettség megfelelő feltételeket teremt a hétköznapi indulatkezeléshez.
2021. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Előbb utóbb meg fog ütni. Hidd el. Majd te fogsz egyszer olyat tenni, mondani.

Most még "melléd üt"

Gondolj bele, hogy ha ilyen fiatalon (gondolom nem ötvenes pár vagytok) már ilyen problémái vannak, mi lesz később? Komoly gondoknál?

Gondolom nem írtál volna, ha az apja halt volna meg és azért törte volna el a telefonját.


Nem kéne elbagatelizállni az agressziót. Nem beszélve arról, hogy ha jó anyának tartod magad, akkor most menekülsz gyerekkel együtt, mert mindegy hogy téged vagy a falat üti (ilyen szempontból) de szegény gyerek, ezer millió százalék, hogy feszültségben él. Te is, hát még szegény kicsi.

Biztos vagyok benne


Mindegy hova,....menjetek

2021. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Professzionális segítségre van szüksége.
2021. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Talán ne provokáld. 😃

Barátnőmmel volt egy kifejezetten nehéz időszakunk és nagyon jól ért ahhoz, hogy mivel tud felhúzni. Ennek a nagymestere és bevallottan szándékosan provokál néha.

Lezúztam már fürdőszobai melegítőt, szekrény ajtót, wc ajtót, és tudok torkom szakadtából üvölteni is hogy "bazdmeg akkor".

Egyébként kifejezetten nyugodt ember vagyok és a racionális kompromisszumos megoldásokat szeretem, illetve nem ütném meg soha. Ilyenkor se ez szokott járni a fejemben, hanem az hogyha nem adom ki, akkor bennem fog elszakadni valami. Inkább törjön, ami körülöttem van.

Ja ütöttem már téglafalat is. Azt nem ajánlom senkinek.

2021. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Elküldeni a francba, elkerülni.
2021. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Hány ève vagytok együtt? Előtte nem volt ilyen, illetve erre utaló jel? Mi törtènt 3 ève, mikor ez elkezdődött?

Mert ha alapvetően nem ilyen, inkább csak indulat kezelèsi problèmái vannak, amit valami kiváltott. Èrdemes lenne első menetben szakorvoshoz fordulni.

2021. ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!