Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elment egy haverjához este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment egy haverjához este 7kor és még nem ért haza. Normális ez?

Figyelt kérdés

Átment egy haverjához sörözni 7 körül. Mondta, hogy majd taxizni fog (itt van kb 5 percre taxival), mert nem fog este 10 előtt elindulni.

Viszonylag ritkán van ilyen, havonta 1-2 alkalom, de azért éjfél múlt már. Ír amúgy, hogy mizu itthon, ők még beszélgetnek meg ilyesmi, de mérgesnek érzem magam.

Kérdeztem, megvárjam-e amíg hazaér, azt mondta feküdjek le, mert későn jön csak... felnőtt ember


2021. ápr. 11. 00:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Mielőtt jönnek a paranoiások, nem nőzik. Küld mindig képet, plusz a srácot én is ismerem vagy 5 éve, benne vagyunk egy közös beszélgetésbe is, oda is küldtek be képet.

És hívott is, hogy menjek, de nem volt kedvem

2021. ápr. 11. 00:13
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem szeretnél egyedül lefeküdni, csak szólj!
2021. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%

Mi a kérdés?

Azt mondtad felnőtt.

Azt mondtad nem csajozik.

Szombat este van.

Mehettél volna te is.

Küldi a képeket, szóval még a virtuális póráz is rajta van.

2021. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Iszik egy haverral. Majd hazamegy, ha megitták, amit meg kell inniuk, és megbeszélték, amit meg kell beszélniük.
2021. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagyd kikapcsolódni. Ha nekiállsz ezen hisztizni a kapcsolat rovására megy. Tudod milyen pocsék úgy szórakozni hogy időpontra be kell fejezni? Nyugi! Ne veszekedj vele emiatt!
2021. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most én sem értem mi is a kérdés. Mindent tudunk róla, kapod a képeket...
2021. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én szívesen iszom veled virtuálisan egy vodka-narancsot. Vagy kettőt is:) Aztán egy forró zuhany, meg egy jó zene, és meglátod, nem fog már zavarni, hogy még nem ért haza - hisz nem ezt nyomja minden egyes nap. Nyugi.😊💁‍♀️
2021. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
De amúgy most nem 10-ig van kijárási tilalom? Hajnali 5-ig haza se mehet már, vagy mi.
2021. ápr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Taxival haza lehet menni, ha rendőr ellenőriz (hónapok óta nem futottunk ilyenbe bele) akkor büntethet, ezen felül van kijárási engedélyes papírja is, mert szokott éjszakázni a munkahelyén.
2021. ápr. 11. 00:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, HA van kijárási engedélyes papírja, ÉS a haverjától hazajövő útvonal nagyjából beleesik a munkahelye és otthona közötti útvonalba, AKKOR bármikor bármivel hazamehet. Taxival is, gyalog is, saját kocsival is (ha nem ivott volna), éjszakai buszjárattal is, biciklivel, motorral, angyalszárnyon.


Ha az előbbi két feltételből a második nem teljesül, akkor kockáztatja a bírságot.

Ja, egyáltalán magával vitte a kijárási engedélyes papírját? Nem hinném, hogy utólag sztornózzák a helyszíni bírságot, ha akkor és ott nem tudja felmutatni.

2021. ápr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!