Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert nem hallgat ram sosem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hallgat ram sosem a parom?

Figyelt kérdés

Egyszeruen mindig ignoralja, mit mondok, kesobb belatja, hogy igazam volt, de annak mar ugye nincs jelentosege. Most legutobb a feszer epites kapcsan jott elo.

Tavaly, amikor megvettuk a hazat mondtam, hogy bontsuk le a feszert, mert rossz allapotban van es rossz helyen is van.

Nem, o rakoltott egy csomo penzt, hogy igy-ugy rendbe rakja, erre most rajon, hogy rossz helyen van. Az allapotarol csak annyit, hogy a bontashoz nem kellett semmi, csak meglokte es a ledolt a fal.

Az uj feszert megepitettuk es kertem, hogy csinaljon egy jardat is hozza. Nem kell az, majd elkezdett fuvesiteni. Az apja jart nalunk, mondta, hogy kellene jarda az uj feszerhez, erre megepitette a jardat...


2021. ápr. 11. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Forditott pszichologia?
2021. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tart sokra.
2021. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ad a véleményedre :(
2021. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tipikusan a ferfi feladatanak latja ezeket a dolgokat, de sajnos nem veszi eszre, amit te igen. Es minel nagyobb hulyeseget csinal, es rajon, neked van igazad annal inkabb az igaza mellett akar kitartani, mintha ez egy vetelkedo lenne.

Ferjemben kisebb mertekben megvan ez, de idovel kiismertem, hogy kell ravezetni arra, hogy magatol mondja ki, hulye volt az otlet. Barmit be lehet adni neki, de a hogyanon mulik. Mert egy dacos gyerek ilyen dolgokban.

Persze a te parod nem tudom, mennyire kezelheto.

2021. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: elárulod a trükködet, hátha működik más férfinál is? 😅
2021. ápr. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt (ahogy ide leírtad) így nem lehet megbeszélni vele, hogy "ezt és ezt tapasztaltad", nagyon rosszul esik számodra.
2021. ápr. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A volt férjem volt hasonló. Mondtam valamit, arra azonnal, hogy dehogyis, az hülyeség. 2 hét múlva előállt vele mint saját ötlettel, és mikor mondtam, hogy de ezt én javasoltam 2 hete, kiröhögött, hogy dehogyis. Nem tartott engem sokra, ahogy egy válaszoló írta, őnmagát viszont nagyon is sokra tartotta. Imádott kinevetni, a véleményemet gúnyolni. Szerencsére észbe kaptam és elváltam tőle.
2021. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ugy beszelek arrol, amit el kene erni, es o nem azt szeretne, mintha nem velemeny volna, csak ugy mondom. De mintha nekem aztan mindegy lenne. Es ejtem a temat. Kesobb ujra visszaterek. De azt erem el, hogy azt higgye, o talalja fel a spanyolviaszt, es nem harc kettonk kozott.
2021. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 Azt utolag el szokta ismerni, hogy igazam volt. De csak nevet rajta, es legkozelebb ismet figyelmen kivul hagyja mit mondok.
2021. ápr. 12. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert nem tisztel (kinevet), és leszarja, amit mondasz neki.


Én biztosan nem tűrném el ezt sokáig.

2021. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!