Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok olyan férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok olyan férjjel, aki csak az anyjára hallgat?

Figyelt kérdés
Az én férjem annyira odáig van az anyáért, hogy 26 éves korára még mindig az anyja kiabál rá ő pedig hallgat rá és azt csinálja, amit ő mond.
2021. febr. 22. 02:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Eleve nem mentem volna hozzá.
2021. febr. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
És még, ha any anyja mond valamit, ami nekem nem tetszik és, ha én megmondom a véleményem ( de csak mérsékelten, hisz az anyósom vigyáznom kell, hogy beszélek vele ) ő rögtön megharagszik rám és azt mondja nekem, hogy nem beszélhetek így az anyjával.
2021. febr. 22. 02:38
 3/35 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam, hogy ilyen. Én se mentem volna hozzá
2021. febr. 22. 02:38
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Nos 26 évesen még pont időben vagy, hogy újra tervezz.
2021. febr. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen dolog kizárt hogy nem derült ki még a házasság előtt.
2021. febr. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
4 évig jártunk együtt, egyszer sem láttam a szüleit, se nem beszéltem velük, csak annyit hallottam mindig, hogy akár hányszor velem volt az anyja minden 1 órába hívogatta, hogy menjen már haza, de a férejem azt vàlaszolta, hogy ne hívogassa tovább. Ebből nem következhettem arra, hogy majd ez lesz a baj.
2021. febr. 22. 02:45
 7/35 A kérdező kommentje:
Túllépnék is rajta, de van egy csodálatos kislányom, aki nagyon szereti az apját, és nem szeretném apa nélkül hagyni.
2021. febr. 22. 02:46
 8/35 anonim ***** válasza:
87%
De hogyhogy összeházasodtatok úgy hogy még a szüleinek sem mutatott be? Ráadásul négy év után. Azért van egy időkorlát, hogy mikor illik bemutatni a szülőket.
2021. febr. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
Az óránkénti hívogatásból mindent tudhattál volna.
2021. febr. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Az anyjáról igen, rögtön tudtam, hogy egy boszorkány, de róla nem. A házasság pedig hírtelen jött, a szülei megtudták, hogy együtt járunk, eljöttek hozzám amikor a fiúk is velem volt és azt mondták, hogy vagy házasodjunk össze vagy pedig váljunk szét, mert ők többet élnek külföldön, mint itthon és a távkapcsolat így nem mehet tovább. Én pedig szerettem őt és nem mondtam nemet.
2021. febr. 22. 02:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!