Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számotokra mond valamit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mond valamit az emberről az, hogy milyen zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

Ismerkedsz valakivel, és esetleg erre terelődik a szó, milyen stílusú zenéket hallgat, kik a kedvencei. Esetleg közösségi médián látod, milyen koncerteken volt, milyen dalokat osztott meg.


Ezekből következtetsz valamire, hogy milyen lehet az ember személyisége? Ha van olyan, amit mindketten szerettek, az plusz pont?



2021. jan. 23. 12:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Sosem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget ennek. Nyilván jó, ha hasonló stílusúakat szerettek, mert így el tudtok járni közösen is koncertekre stb, de nem baj az sem, ha teljesen eltér az ízlés. Csak ne akarja rám erőltetni, hogy hallgassam, ha nekem nem tetszik. :D
2021. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hát olyan nagy jelentőséget én ennek nem tulajdonítok, aki nem nagyon hallgat zenét.
2021. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ha azokat a mostani trè zenèket hallgatja mint az Ak24 vagy mi az isten a luis vittonos márkáról, az annyira nem jönne be.

Párommal mindketten retró és easy rock kedvelők vagyunk, szerintem mindenképp plusz pont, mert egyformán oda voltunk az ilyen koncertekèrt és egy élmény együtt bulizni 😁

2021. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem valahogy nem jön be,ha valaki technot,goát és hasonló tucokat hallgat
2021. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Mély következtetést nem vonok le, annyira nem fontos, de egyébként inkább előny, ha ugyanazokat szeretjük. Nekem a zene mindig akkora pluszt adott, fontos volt az életemben egy-egy banda, jó dal, szóval tök jó, ha ezt meg tudom osztani a párommal.
2021. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Zenész vagyok és számomra fontos,hogy a párom értékelje ezt a stílust .
2021. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
mivel ezerféle oka lehet annak, hogy miért azt hallgat valaki, amit, ezért nem lehet róla következtetéseket levonni.
2021. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem számít. A pop,rapp, house, stb zenétől stresszes, feszült leszek. Azt meg nyilván nem kérhetem/kérném senkitől, hogy ne hallgasson olyan zenét amilyet szeret.

Pl most megnéztem a hazai youtube trendinget. Nos, az első oldalon található zenéktől konkrétan hidegrázásom van. Nem tudnék úgy élni, hogy ezeket kelljen hallgatni vagy,hogy az Éjjel-nappal Budapest menjen a háttérben.

És igen, véleményt is alkotok azokról akik ezeket hallgatják, de úgy is véleményt lehet alkotni valakiről, hogy megtudod milyen filmeket szeret, v néz-e tv-t, ha igen ott mit. Persze, ez nem feltétlen negatív, attól, hogy eltér az ízlésünk. Illetve ismerek jó néhány olyat, akivel megegyezik az ízlésünk, de attól függetlenül egy gyökérnek tartom.

2021. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
8: 20 évesen én is így gondolkodtam, most 30 felett már sokkal nyitottabb vagyok. Minden műfajban van jó és gagyi zeneszám legyen az rap, metal, techno, akármi. Sőt, a jövő több műfaj keveredésében van (dubstep metallal ez elkezdődött rég).
2021. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező: Annyiban előny, hogy jó, ha megért és nem csak a "mi a sz_rt vernyákolsz megint a gitáron" hozzáállás van. De inkább a kölcsönös elfogadáson van a hangsúly.
2021. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!